• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

hasbeenandgone

buradaydı ve gitti
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2016
2.772
11.267
Benm oglanda etci 4.5 yaşında. Mutlaka kırmızı yada beyaz et yapıyorum günlük 🤦‍♀️ babası kılıklı, birde hamuuur hamurun girdiği her yemeği yerler sebzeyi ağızlarına koymazlar 😭
Aynen... ama benimki otizmli canım diyet yapıyoruz Feslegen Kokulu Nane Feslegen Kokulu Nane biliyor. Günde iki öğün et yedirmeliyim o zorluyor beni. Bıktı çünkü.

Kmsl Hnd

KIZLARIM HERŞEYİM🥰🥰🥰
Pro Üye
Anneler Kulübü
7 Ocak 2018
13.498
31.493

Yabanmersini14

Sarı Çiceaaaghhh 🌻🌻
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2019
1.290
5.071
Aynen... ama benimki otizmli canım diyet yapıyoruz Feslegen Kokulu Nane Feslegen Kokulu Nane biliyor. Günde iki öğün et yedirmeliyim o zorluyor beni. Bıktı çünkü.
Bilmiyordum. Herşey güzel olsun siizn için canım birebir et vermek zorundamısın yoksa alternatifli olurmu mesrla çiğbörek felan yapsan yada nr bileyim et proteini olan yiyeceklerden geçiştirsen baklalarla felanö

hasbeenandgone

buradaydı ve gitti
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2016
2.772
11.267
Bilmiyordum. Herşey güzel olsun siizn için canım birebir et vermek zorundamısın yoksa alternatifli olurmu mesrla çiğbörek felan yapsan yada nr bileyim et proteini olan yiyeceklerden geçiştirsen baklalarla felanö
Bi sürü şey yasak glütensiz kazeinsiz diyet GAPS diyetine Benziyor karışık biraz. Günde iki üç dilim glütensiz ekmek serbest. Bazen onun yerine çiğbörek yapıyorum kıymalı ama zor bir süreç bizimki. Bi de her takıntılı hareketinde aha işte kötü diyet yaptık diyorum dua beklerim kızlar bu akşam

Kmsl Hnd

KIZLARIM HERŞEYİM🥰🥰🥰
Pro Üye
Anneler Kulübü
7 Ocak 2018
13.498
31.493
Bi sürü şey yasak glütensiz kazeinsiz diyet GAPS diyetine Benziyor karışık biraz. Günde iki üç dilim glütensiz ekmek serbest. Bazen onun yerine çiğbörek yapıyorum kıymalı ama zor bir süreç bizimki. Bi de her takıntılı hareketinde aha işte kötü diyet yaptık diyorum dua beklerim kızlar bu akşam
Canım dualarımdasın🤲🤲🤲❤❤

Yukarı Alt