OCAĞINIZA DÜŞTÜM 😋

Feslegen Kokulu Nane

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2018
5.081
9.370

zeLina

Hayatımın sürprizi LİNA'm
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2013
2.230
4.480
En güzeli kız. Öyle rahat oluyor ki dünden kalan yemekler 🤣🤣🤣
Evet çok iyi oluyor aslında ama biz nedense yemiyoruz bir gün önceden kalanı.. hergün pişiyor birde alışmışım 2 kişilik yapmaya kalmıyor hiç tam 2 tabak oluyor:)) çok yapınca tutturamadım..😂

Ufukta_bebek

Ne yaparsan yap AŞK ile yap 💕
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2017
4.796
12.919

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-12-2019

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 57 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin ayak tırnakları tamamen şekillenmiş olacak. Göğüslerinizde, kolostrum denen ilk süt sızıntısını fark edebilirsiniz. Kolostrum gerçek süt üretimi öncesi sarımsı bir sıvıdır. Eğer emzirmeye karar verdiyseniz kolostrum bebeğinizin ilk doğal gıdası olacaktır. Bugünlede doktorunuzla doğum sonrası doğum kontrol yöntemleri hakkında konuşabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

DenizinYosunKokusu

Mavine,serinliğine,yakamozuna 💕
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2015
16.358
53.257
Semizotu yemeğini nasıl yapıyorsun canım hiç yapmadım ben salatasını ve yoğurtlusunu yapıyorum
Ben 1 soğanı kavurup hafifçe,1 iri domates ilave ediyorum ince doğranmış,biraz soteleyip doğranmış semizotunu ekliyorum.
Az kıyma da olur.
Bazen bir kaşık bulgur ilave ediyorum keyfime göre.
Pişmeden bir kase kadar ayırıp kalani az suyla pişiriyorum.
Ayırdığımı poşetleyip buzluga,elimin altında oluyor,dışarıdan gelsem sıcak su ekliyorum sadece,duştan çıkana kadar pişiyor,ağır yemeklerden yememiş oluyorum:)

Yukarı Alt