OCAĞINIZA DÜŞTÜM 😋

Ufukta_bebek

Ne yaparsan yap AŞK ile yap 💕
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2017
4.683
12.669

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-12-2019

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 80 gün kaldı.

Önümüzdeki 3-4 gün içinde bebeğinizin derisi, deri altında biriken yağlardan dolayı daha pürüzsüz ve yumuşak hale gelecek. Şiddetli baş ağırısı, bulanık görme, ani kilo artışı, veya ellerinizde, ayaklarınızda, ayak bileklerinizde ve yüzünüzde şiddetli şişme gördüğünüz durumlarda hemen doktorunuza başvurunuz. Çünkü bu belirtiler, hem sizin hemde bebeğiniz için çok tehlikeli olan yüksek tansiyonun belirtisi olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

DenizinYosunKokusu

Mavine,serinliğine,yakamozuna 💕
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2015
16.154
52.785
Domates çorbası hafif oluyor fesleğen,ben seviyorum.
Nette vardır ama ben kafama göre yapıyorum,domates sosuna su ilave ederek kaynatıyorum,1 çay bardağı kadar sut,1 kaşık unla çırparak katıyorum.
Altını kapatınca yumurta sarisiyla terbiye yapıp biraz da nane,çok hafif bir çorba...

zeLina

Hayatımın sürprizi LİNA'm
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2013
2.133
4.281
Benim eşimin çorbayla pek arası yok o yüzden genelde bunlardan başka yayla ve arabaşı çorbası yapıyorum.. ama ben mantar çorbasınıda çok severim..
Bugün de menemen yapacağım yanına kahvaltılık birşeyler çıkartırım yeter.. işten geldim çamaşır ortalık toplama bebek derken yoruldum zaten.. bunu yaparsam şükredeceğim:)

Feslegen Kokulu Nane

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2018
4.526
8.063
Benim eşimin çorbayla pek arası yok o yüzden genelde bunlardan başka yayla ve arabaşı çorbası yapıyorum.. ama ben mantar çorbasınıda çok severim..
Bugün de menemen yapacağım yanına kahvaltılık birşeyler çıkartırım yeter.. işten geldim çamaşır ortalık toplama bebek derken yoruldum zaten.. bunu yaparsam şükredeceğim:)
Ellerine sağlık canım. Daha ne olsun
Tavsiyen için de çok sağ ol. 😘😘😘😘

Yukarı Alt