OCAĞINIZA DÜŞTÜM 😋

Ufukta_bebek

Ne yaparsan yap AŞK ile yap 💕
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2017
4.806
12.938

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-12-2019

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 55 gün kaldı.

Bebeğiniz inanılmaz bir hızla büyümeye devam ediyor. Bebeğinizin boyu yaklaşık 29-31 cm oldu. Kısaca klasik bir cetvel kadar oldu :) Bebeğinizin ağırlığı ise yaklaşık 1700-1900 gr arasında. Bu hafta bittiğinde bebeğiniz yaklaşık 1 cm. daha uzamış olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

DenizinYosunKokusu

Mavine,serinliğine,yakamozuna 💕
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2015
16.377
53.300
Domates çorbası hafif oluyor fesleğen,ben seviyorum.
Nette vardır ama ben kafama göre yapıyorum,domates sosuna su ilave ederek kaynatıyorum,1 çay bardağı kadar sut,1 kaşık unla çırparak katıyorum.
Altını kapatınca yumurta sarisiyla terbiye yapıp biraz da nane,çok hafif bir çorba...

zeLina

Hayatımın sürprizi LİNA'm
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2013
2.237
4.495
Benim eşimin çorbayla pek arası yok o yüzden genelde bunlardan başka yayla ve arabaşı çorbası yapıyorum.. ama ben mantar çorbasınıda çok severim..
Bugün de menemen yapacağım yanına kahvaltılık birşeyler çıkartırım yeter.. işten geldim çamaşır ortalık toplama bebek derken yoruldum zaten.. bunu yaparsam şükredeceğim:)

Feslegen Kokulu Nane

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2018
5.181
9.586
Benim eşimin çorbayla pek arası yok o yüzden genelde bunlardan başka yayla ve arabaşı çorbası yapıyorum.. ama ben mantar çorbasınıda çok severim..
Bugün de menemen yapacağım yanına kahvaltılık birşeyler çıkartırım yeter.. işten geldim çamaşır ortalık toplama bebek derken yoruldum zaten.. bunu yaparsam şükredeceğim:)
Ellerine sağlık canım. Daha ne olsun
Tavsiyen için de çok sağ ol. 😘😘😘😘

Yukarı Alt