Ocak Ayında Tüp Bebeğe Başlayacaklar Gelin Toplanalım

Pembeumutlar

O gün geldiğinde bu da geçti çok şükür diyeceğiz🍀
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2018
651
536
Merhaba hanımlar aslında "aralık ayında tüp bebeğe başlayacaklar buraya" adlı bir konum var fakat benim randevum tam aralık sonu muhtemelen ocak adeti ile başlar diye tahmin ediyorum bu yüzden bu konuyu açmak istedim bizde sorun erkek faktörlü ağır oat tanısı koyuldu ocak ayında tedaviye başlayacak arkadaşlarımla bilgi alışverişi yapabiliriz. 🌸

• Hangi merkezde ve hangi doktorla başlayacaksınız?

• Probleminiz nedir?
• Kaçıncı denemeniz?
• Kaç yaşındasınız ve kaç yıldır bebek istiyorsunuz?
• Bizim gibi problemi olan arkadaşlarım doktorlarınız nasıl bir tedaviye gitti tüp bebek öncesi?
• Daha önce tedavi görmüş arkadaşların süreç boyunca yaşadıkları?

Bu tarz ve daha birçok soru var aklımda ilk defa deneyeceğimiz için çok strestliyim düşünmeden duramıyorum birbirimize burada dua edelim destek olalım inşallah.💕 Bizim yaşadıklarımızı bizden başka kimse anlamaz. Tedaviye başlamış ve başlayacak olan arkadaşlarım inşallah hepimizin hakkında hayırlısı olur ve sağlıkla yavrumuza kavuşuruz.🙏:emir_bebek:

Son düzenleme:

Merlin_Merlin

Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2018
360
633
Selam.
Ben de büyük ihtimalle ocak adetiyle baslayacam(yani insallah artik).
Doktorla randevumuz bu ayin 16sinda bakalim ne diyecek.
Benim tüplerimde iltihap vardi, alindilar. Yeni ögrendik ki esimin sperm hizi da düsükmüs.
2,5 senedir bebek istiyoruz yas 35.
Ilk denemem olacak o yüzden sürecle ilgili bilgi veremeyecem kendim de merak ediyorum :)

Zibidiii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2019
27
38
Ben ankaradayım 2. Denemem olacak önümüzdeki regli ile başlıcak o da aralık sonu ocak başı seninle aynıyım yani Pembeumutlar Pembeumutlar hepimiz hakkında hayırlı olsun bizlere de o güzel günleri nasip etsin sen hangi şehirdesin

Zibidiii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2019
27
38
Selam.
Benim tüplerimde iltihap vardi, alindilar. Yeni ögrendik ki esimin sperm hizi da düsükmüs.
Ilk denemem olacak o yüzden sürecle ilgili bilgi veremeyecem kendim de merak ediyorum :)
Benimde eşim kaynaklı sayısı oldukça düşük tüp bebekte hız etkeni yok yeter ki kaliteli olsun genetik bozukluk olmasın herşey istediğin gibi olur süreçte yaşadıklarımdan paylaşımda bulunurum merak etme içini ferah tut herşey yolunda gidicek buna inan

Pembeumutlar

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2018
651
536
Ben ankaradayım 2. Denemem olacak önümüzdeki regli ile başlıcak o da aralık sonu ocak başı seninle aynıyım yani Pembeumutlar Pembeumutlar hepimiz hakkında hayırlı olsun bizlere de o güzel günleri nasip etsin sen hangi şehirdesin
Canım seninde hayırlı olsun tedavin inşallah bu son olur ve bebeğine kavuşursun ankarada nerede tedavi görüyorsun? Birbirimizi haberdar ederiz dediğin gibi aynı zamanlarda olacak sanırım

Pembeumutlar

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2018
651
536
Benimde eşim kaynaklı sayısı oldukça düşük tüp bebekte hız etkeni yok yeter ki kaliteli olsun genetik bozukluk olmasın herşey istediğin gibi olur süreçte yaşadıklarımdan paylaşımda bulunurum merak etme içini ferah tut herşey yolunda gidicek buna inan
Selam.
Kızlar bizde de sorun erkek faktörlü 🤦‍♀️ nasılda denk gelmişiz. Bizde sperm 4 milyon ve morfoloji 0 😔 Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah sağlıkla bebeklerimize kavuşuruz

Zibidiii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2019
27
38
Gürgan klinikte tedavim. Bizim 400bin sayı epey düşük ilkinde 5 yumurtadan 3 ü döllendi 2 si 2.gün transfer edildi 1 i 3.güne gidemedi opu öncesi grip oldum o yüzden yumurta toplama başarılı gidemedi halbuki yeterli büyüklükte 13 yumurtam vardı transfer sonrası tekrarladı gribim olmamasını gribe bağladı hocalar nasip değilmiş. İnşallah senin de başarılı bi şekilde tedavin sonuçlanır sağlıklı bir gebelik geçirirsin

Yukarı Alt