Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

ocuk di frcalama

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve Nixe tarafından 1 Nisan 2007 başlatılmıştır.

1 Nisan 2007
    Konu Sahibi : Nixe
  1. Nixe

Nixe Guru Üye

Ödül Puanları:
    286
    cocuk ıcın dıs fırcalama hangı yasta baslamalı

2. 1 Nisan 2007
  3. KardelenMasaliM

KardelenMasaliM Musmutlu:) Üye

Ödül Puanları:
    106
    Sevgili Nixe ben 18 aylik kiziin dislerini 4 ay önce fircalamaya baslamistim.Doktor bir sakincasi olmadigini söylemisti zaten.Bir yasindan itibaren kullanabilmeleri icin dis fircalari ve dis macunlarida var piyasada.O yüzden sanirim 1 aysindan sonra baslaniyor .

4. 1 Nisan 2007
  5. gxuxlor

gxuxlor Guru Üye

Ödül Puanları:
    286
    bende bir yaşından beri fırcalatıyorum yanılz diş macunu koymaya 2,5-3 yaşında başladım

6. 5 Nisan 2007
  7. fatosasi

fatosasi Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    bizde 1,5 yaşından beri fırçalıyoruz ama diş macunuyla 3 yaşında tanıştı hepsini yutuyo çok tatlıymış:1rolleyes:

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.