off uyuyamıyorum

eda1982

CANIM KIZIM IRMAK'IM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
kızlar kafayı yiyecegim bakın şu saat oldu hala ayaktayım.ter içinde kalıyorum yastıgım bile su gibi oluyor son 1 haftadır.sizde varmı böyle bir şikayet.eşimde kızıyor yatmıyorum diye.o uyuyana kadar yattım yanında geri kalktım.siz sıcaklarla nasıl başa çıkıyorsunuz.uyumak istiyorum:Saruboceq:

Asortie

bun@luzumvar..
Pro Üye
Emoji Skoru
604
ben vantilatörü açıyorum o esiyor ben uyuyorum ama son 2 aydır deliksiz uyuduğumu
hatırlamıyorum canımm bende kalkınca kocişte uyanıyor bizde
pekin olimpiyatlarını seyrediyoruz sonra ben tekrar uyuyorum
kocişte yatıyor geriye

ggamsee

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
valla bende pencereyi açıyorum,vantilatörü açıyorum yinede zorla uyuyorum.kaç kerede uyanıyorum.napıcaz bilmem.bekliyorum havalar ne zaman soğuyacak diye dört gözle..

elifsevde

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bende bir uykuya düsdüm sormayin havalar serin burda hatta dün aksam üsüdüm bile ama yinede üc kere wc kalkiyom ama cok uyumak istiyom ilk aylarin acisini cikariyorum herlade

maytap80

varmı aşktan öte?
Pro Üye
Emoji Skoru
34
[B[/B]valla bende uyuyamıyorum vantilatör falan işe yaramadı.güneş gider ayak yapıuyo yapcağnı.kışında hava güzel olsada dışarı çıksak deriz.nankörüznankörrrrr

fater

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ben gece gündüz klimanın karşısındayım anca söndürüyor ateşimi:CüvCüv:-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3

eda1982

CANIM KIZIM IRMAK'IM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
günde 2sefer duş alıyorum şekerim ama duştan sonra daha beter oluyorum.Allah yardımcımız olsun birde yaşadıgım il çok nemli o daha da bunaltıyor.bi de zırtpırt tuvalet olayı.gebelik ilerledikçe sıkıntılar artıyor valla kış gelse artık:sm_cool:

serayy

çook şeker
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Ben ilk aylardan beri uyuyamıyorum ama son 1 haftadır bende çok çok çok bitik durumdayım. Ellerim ayaklarım şişmeye başladı, sıcak bir yandan, eşim yurtdışında ve dükkanlar, ödemeler, artık zıvanadan çıkmış durumdayım. Devamlı ağlıyorum ve şikayet ediyorum. Aslında biliyorum ki son 1 haftanın sıcaklık artışı beni bu kadar kötü yaptı ve geçecek ama kendime hakim olamıyorum bir türlü.
Umarım düzelirim, dayanacak gücüm kalmadı...

eda1982

CANIM KIZIM IRMAK'IM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
tatlım üzme kendini kafana takmamaya çalış.valla ben hamile kaldıgımdan beri hiçbir şeyi duymuyorum,görmüyorum.kendimi baya aştım yani.kendini ve bebişini düşün sadece.

Yukarı Alt