Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

offf çok sıkıcı

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve fatosasi tarafından 6 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

6 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : fatosasi
  1. fatosasi

fatosasi Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    :bbo: yazın gelmesi çok güzel ama bahar gelince evdeki işler bitmek bilmiyor
    badana,temizlik,tadilat derken çok yoruluyoruz, bide şimdi yazlıkları çıkarıyorum hurçlardan kışlıkları kaldırıyorum çok sıkıcı ya bu çilemiz ne zaman bitecek ......... yardıma gelin bayanlar beklerim....

2. 6 Mayıs 2007
  3. fatosasi

fatosasi Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    aynı dertten yakınan kimse yok mu bayanlar derdime ortak olun ya.....

4. 6 Mayıs 2007
  5. zbayn

zbayn Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    lülülülülülü imdat diyecek durumdayım vlla en korktuğumda badana napcaz bilmiyom zor işimiz valla aman ya

6. 7 Mayıs 2007
  7. yenibirsayfa

yenibirsayfa Guru Üye

Ödül Puanları:
    286
    badana bana da gerekli aslında ama benim evde zor bu iş,eşyalar çok yanyana.İtecek yer yok:1no2: Taşınana kadar beklicem artık.Diğer işler ise aynen katılıyorum sana kaldır kondur çok yoruluyor insan.Tek başına olmuyor bu işler..

8. 7 Mayıs 2007
  9. fatosasi

fatosasi Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    mahfoldum arkadaşlar kahve içmeye gelebilirim yani...

10. 7 Mayıs 2007
  11. samanyolu

samanyolu Guru Üye

Ödül Puanları:
    353
    Arkadaşlar yarama parmak bastınız.Ben taşınma hazırlığı yapıyorum. Dağınıklık nasıl olur bana uğrayın görün.Ev hanımlığından nasıl istifa edebilirim ? bilen var mı?....Yok mu?

12. 8 Mayıs 2007
  13. fatosasi

fatosasi Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    ah keşke öyle bir şansımız olsa istifa dilekçemizi kimse kabul etmez ki.......

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.