Öfke kontrolü iş hayatı normal hayat

Nebaktincanim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2010
1.088
679
Evet hanımlar 😁
Bugünkü konumuz kalbi karartmamak içini ferah tutmak iyi düşünmek olumlu düşünmekle ilgili.

Ben bu aralar bu konuda çok sıkıntı yasıyorum özellikle iş hayatında amirin müdürün vs herhangi Birseyine kızıp içten içe öfkeleniyorum mesela
Yada altta kalmamaya çalışıyorum öfkemi farklı bir konuda yada farklı bir şekilde çıkarmaya çalışıyorum. Dönem dönem hepimize oluyordur

Basit bi örnek mesai dışında resmî tatilde işe gelmem gerekti görevim olmamasına ve isteğim dışında olmasına rağmen bende çok sinirlendim normal mesai günü gelmem eşitlerim diye düşündüm. Sonra kendime kızdım böyle düşündüğüm için

Böyle zamanlarda annemi ve dedemi gözümün önüne getirmeye çalışıyorum her zaman iyi konuşurlar kimseyi Kırmaz annen kardeşlerinden tada eşinden (babam diyemiyorum) o kadar kötülük i görmesine rağmen asla tek kelime söz etmemiştir mesela dedem asla sesini yükseltmez en fazla susardı

Şimdi diyeceksiniz ki sen neden yapmıyorsun 😁 da buraya yazıyorsun yapamıyorum öfkeme yenik düşüyorum ara ara bazen uykumu kaçırıyor bazı durumlar özellikle son bir iki yılda yaşadıklarımdan sonra belirdi bu durum

Siz ne yapıyorsunuz bu durumlarda öfke kontrolü için

Birde ben şuna inanırım çekim yasasına göre iyilik ne yapar ne eder seni bulur aynı şekilde kötü düşüncede kişiye döneR

İşte bu yüzden gün içinde öfke kontrolümüzü yada bildiğimiz teknikleri Benimle yasa birbirimizle paylaşalım sinir hastası olmayalım 😂

birazhuzur2008

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2016
1.827
1.412
Söylenecek çok söz varda susuyorum bende içime atıyorum. Suanda da oldugu gibi ama doldum iyice bence benım gibide olmayın icine atacağına dısında kalsın. Mesela suan gidip esımı bogazlamak istiyorum sinirden ama sakin olmaya çalışıyorum.

AnneAslan

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2018
1.910
10.676
İcimden 10 a kadar sayar sakin ol anneaslannn sakin ol bunu istemiyosun derim we susarim yoksa sinirli tarafim yıkıp dökücü. :rapci:

Yukarı Alt