öfkenizi bağırarak mı gösterirsiniz?

Winston

EGE & ECE
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2008
1.110
1
sinirlendiğimde ya bişeyler parçalarım yada sinirlendiğim kişiyi(eşim,abim)ıssırırım eğer ıssıramayacağım biriyse döverim:)))
 
E

EU3

Ziyaretçi

Avazım çıktığı kadar bağrıyorum eee ne demişler duvarı nem insanı gam yıkar atmayın hanımlar içinize ne yaparsanız kendinize yaparsınız

 

calikusumuz

Aklım egede kaldı......
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2007
3.413
6
Ben az yaşarım herhalde öfkemi genelde kendi kendime yaşar sessizliğe gömülürüm.
Ancak kendim kendimi sakinleştirebiliyorum beynimde sorunu çözemediğim zaman
dünyayla bağım kopmuş olur sanki. Ama küçük günlük durumlarda çocuklar kızdırdıysa mesela
o zaman hırçınlaşıp bazen bağırdığım olur.
 

hoscakal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2008
1.564
106
öfkelendiğim zaman hemen o ortamı terk ederim çünkü çok kırıcı olmaktan korkarım nede olsa yine yüz yüze bakılacak ..bağırmak çağırmak hiççççç bana göre değil ben kızgınlığımı surat yaparak ve hiçççççççççç konumayarak belli ederimmmmmm
bence en güzeli:teytey:
Bende böyleyim ama bana cok zarar veriyor..Sinir icimde büyüyor ve migdeme vuruyor..! Artik yavas yavas sinirmi öfkemi disari vermeye calisiyorum...tabiki konusarak..öyle olagan üstü bagirmayi sevmem ama cokta cileden cikartirlarsa onuda yaparim..! Yeterki icimde kalmasin...!
 

mutahhara

Everything is Fate
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
3.236
4
hayatimda hiç bagirdigimi hatirlamiyorum valla..ne öfkemi,ne sinirimi,ne sevincimi bagirarak göstermedim..hele sinirlenince yada öfkelenince bana bi peygamber sabri çöker sormayin :))) kimse agzimi acamaz :KK70: ben fazla yasamam bu araştirmaya göre :)))
 
Yukarı Alt