• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Öğle arası iş yerimde ne yiyebilirim ?

Pimpirikli10

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2020
374
655
26
Evet hanımlar soru başlıkta zaten ☺
Covid-19 dolayısıyla iş yerimde yemek yemiyorum. Uzun bir süredir öğlenleri börek vb. Tarzında şeylerle idare ediyorum. Ama artık yemek istemiyorum sadece karnım doysun diye yemiş oluyorum. Yemek götürmekte istemiyorum çünkü barbunya vb. Şeyleri soğuk tüketmeyi sevmem. Benim aklıma sadece ton balıklı sandviç geldi yiyebilecegim. Sizin güzel fikirlerinizi bekliyorum 🤭

margan01

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2020
161
201
35
ben de yemekhaneye gitmemek için evde mayalı hamur ustası oldum bu dönemde.

simit, kruvasan, çeşitli sandviçler, çörekler falan yapıp götürüyorum. bakalım ne kadar dayanacağım. bir de öğlen hafif geçiştirmeyi de düşünebilirsiniz karpuz peynir gibi. o da güzel oluyor.

Pimpirikli10

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2020
374
655
26
ben de yemekhaneye gitmemek için evde mayalı hamur ustası oldum bu dönemde.

simit, kruvasan, çeşitli sandviçler, çörekler falan yapıp götürüyorum. bakalım ne kadar dayanacağım. bir de öğlen hafif geçiştirmeyi de düşünebilirsiniz karpuz peynir gibi. o da güzel oluyor.
O kadar cok hamur işi tükettim ki resmen ise geldiğimizden beri börek, poğaça yiyorum. Sandviç çeşitlerine bakayım 😊 Ton balığı sabah yaptığım sandviçte bozulur mu acaba

lingen

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
22 Haziran 2013
6.799
10.543
Biraz daha sağlıklı olarak tavuklu salata, yulaf ezmeli yogurt, yulafli unsuz pogaca, yogurtlu kabak vs önerebilirim..

Astoria

for whom the bell tolls... time marches on.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2016
16.254
50.855
28
Izgara sebzeli, ızgara tavuklu, beyaz peynirli-rokalı sandviçler olabilir gene. Kavanozda salata yapıp götürebilirsiniz. Akşamdan hazırlayıp dolaba koyup sabahları sadece küçük bir kaba limonlu zeytinyağlı sosunu hazırlayıp ikisini bir götürürsünüz. Kısır, makarna salatası, mercimek köftesi olabilir. Soğuk yemek sevmem demişsiniz ama belki düşünürseniz mücver olabilir yanında naneli yoğurtla ya da ekmek arası köfte olabilir.

Son düzenleme: