1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

Oğlum demir damlasını sevmedi:(

Konusu 'Nisan Anneleri' forumundadır ve Viola tarafından 8 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Viola
  1. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Doktorumuz 4.ayı doldurduğundan itibaren kullanmamız için ferro sanol demir damlası verdi..ama çok zor içiriyorum bende tattım,gerçektende berbat..siz veriyor musunuz?adı ne ve tadı nasıl,başka seçeneğim var mı merak ediyorum...

2. 9 Ağustos 2008
  3. bercis

bercis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende ferro sanol veriyorum tadı kötü ama şimdilik içiyor bakalım bir de bizim dr.kızım 6,350 kğ şimdi bu yüzden sabah 6 akşam 6 damla vereceksin dedi kiloyla alakalıymış bideee...:uhm:

4. 9 Ağustos 2008
  5. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    evet canım bende kilo başına 1 damla veriyorum.benim oğlum 8100 gram..8 damla veriyorum hemen peşinden de su veriyorum yoksa çok kötü oluyor yavrum..

6. 9 Ağustos 2008
  7. floras79

floras79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim oglumda hıc sevmedı,aynı damlayı kullanıyoruz.tadı gercektende ıgrenc ama ya.bende hemen arkasından su verıyorum yoksa kusacak gıbı oluyor

8. 9 Ağustos 2008
  9. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Bizim doktor aç karına dört damla vereceksin dedi oğlumu görseniz büzülüyor suratını ekşiiyor çıkarmaya çalışıyor.Öyle böyle bir haftadır veriyorum.