• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Oğlum saç kıran oldu

Meesme

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2018
176
84
Merhaba geçmiş olsun.Lise yıllarında bana da olmuştu.İki ayrı yerde.Annem bir kuaföre götürmüştü.O bölgeleri jiletle tamamen kel bırakıp sarımsak sürmüşlerdi.Biraz yakmıştı ama 10 gün içinde sık bişekilde saçlar çıkmıştı.Bir daha da olmadı.
Sağolun gittiği berberde öyle bi uygulamadan bahsetmiş ama çok canı yanar dayanamaz demiş.

Yengec anasi

06.07.2017❤
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2017
1.812
3.812
13 yaşında oğlum bundan 3-4 yıl önce saçkıran olmuştu bir kaç tane cildiye doktoruna gittik hem devlete hem özele

Saç diplarine iğne yapildi,krem losyon kullandi
Sonra bi dr eczanede hazirlanan bi karisim almamizi tavsiye etti onu kullandik saç köklerinden saç gelmeye başlamisti ama ben geliyor artik yeter diyerek aptallık edip losyonu sürmeyi biraktim.tekrar dökuldu ve ne sürersek sürelim cikmadi saç ordan.
Sarimsakta çok yaptik bizde faydasi olmadi
Orası maalesef saçsız şuan

Geçen aylardada sacinin ön kisminda cikti sackiran dra gittik devletin ödemedigi bir sprey verdi düzenli kullandik çok şükür saç geldi
Stres yapmamasi önemli

Meesme

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2018
176
84
13 yaşında oğlum bundan 3-4 yıl önce saçkıran olmuştu bir kaç tane cilfiye doktoruna gittik hem devlete hem özele

Saç diplarine iğne yapildi,krem losyon kullandi
Sonra bi dr eczanede hazirlanan bi karisim almamizi tavsiye etti onu kullandik saç köklerinden saç gelmeye başlamisti ama ben geliyor artik yeter diyerek aptallık edip losyonu sürmeyi biraktim.tekrar dökuldu ve ne sürersek sürelim cikmadi saç ordan.
Sarimsakta çok yaptik bizde faydasi olmadi
Orası maalesef saçsız şuan

Geçen aylardada sacinin ön kisminda cikti sackiran dra gittik devletin ödemedi bir sprey verdi düzenli kullandik çok şükür saç geldi
Stres yapmamasi önemli
Sizede çok geçmiş olsun peki o saç çıkmayan yerlerdendemi çıktı? Sprey ismi vermeniz mümkünmü acaba araştırayım

Yengec anasi

06.07.2017❤
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2017
1.812
3.812
Sizede çok geçmiş olsun peki o saç çıkmayan yerlerdendemi çıktı? Sprey ismi vermeniz mümkünmü acaba araştırayım
Saç çikmayan yere de bu spreyi kullandim ama ordan çıkmadi maalesef

Ön kısımdan çıktı saç sadece.ilacın ismini yazayim şuan küçük kizimi uyutuyorum uyaninca yazarim insaAllah 😊

Vellanyum

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2015
2.476
5.839
Evet onunda kardeşi oldu ve en çokta o istemişti. Ama kardeşi 1yaşında düzeni sağladık. Bu 10gün içinde coştu birden. Sizin nasıl geçmiş
Benim kardeşim 2,5 yaşındaymış ben saçkıran olduğumda. Yani bastırılmış bir şey olabilir. Kendi bile farkında olmayabilir. Annemin saçlarıma pamuklarla ilaç sürdüğünü hatırlıyorum.

Sakura16

Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2017
11
7
Geçmiş olsun öncelikle eşimde sık sık saç kıran oluyor işe giderken sprey boya sıkıyoruz sizde çıkana kadar okula giderken sıkarsanız kafaya takmamis olur

Yukarı Alt