• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Oğlum saç kıran oldu

rainmistik

Guru
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2008
583
220
Benim kızımın da 1 yıldır var geçmiyor ve tam önde bozuk para büyüklüğünde.losyonlar karışımlar işe yaramadı.cikar gibi oldutek tük .çok seyrek .Allah'tan bir yerde cogalmadi.ama sürekli gözüme batıyor ve üzülüyorum.emre uslunun kitabında ayrılık kaygısından bahsediyorsackirqnla ilgili.biz o dönem eşimle boşanma aşamasına gelmiştir ondna olabilir aşırı duygusal bir çocuk zaten.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-08-2020

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 135 gün kaldı.

Bebeğinizin kalp atışları stetoskopla dinlenebilir. Eğer doktorunuz size bebeğinizin kalp atışlarını dinlemeniz için teklifte bulunmadıysa bir sonraki randevunuzda bunu doktorunuzdan isteyebilirsiniz. Bebeğinizin göbek kordonu o kadar iyi tasarlanmıştır ki kan dolaşımı saate 6-7 km hızla kordon ve bebeğiniz arasında tamamlanır. Ve bu sadece 30 sn içinde tamamlanır. Baba hamilelikle daha ilgili bir döneme girebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Zerdecel

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2019
72
232
Benim de başıma geldi tahlillerde bir şey çıkmadı ve sıkıntılı bi dönemde olup olmadığımı sormuştu doktor. Gerçekten de öyleydi. Bi ilaç verdi hemen geçirdi ama o zaman küçüktüm keşke hatırlasam

Meesme

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2018
176
84
Cevaplayan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bıttım sabunu varmış iyi gelir deniliyor var mı kullanan? İnsan güvenemiyorda siirt'liler bilir vede nerden almak lazım

Yukarı Alt