O─člum ve ismi ­čśöcok kararsizim

Cikssekil

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
14 Nisan 2019
1.953
4.573
27
Sevgili han─▒mlar merhabalar
31+2 hamileyim ikizlerim olucak bir k─▒z bir o─član k─▒z─▒min ad─▒n─▒ ├ľyk├╝ koymak istiyorum ama o─člum konusunda karars─▒z kald─▒m Ula├ž d├╝┼č├╝n├╝yorum ama etraftan ├žok garip i┼čim tarzinda yorum al─▒yorum Di─čer isim olarak da Ayaz d├╝┼č├╝n├╝yorum sizce Ula├ž ger├žekten garip mi ??

Sakarsaka

Level bilmem ka├ž ­čśĆ
Kay─▒tl─▒ ├ťye
10 Ekim 2019
263
828
25
Ula├ž biraz de─či┼čik geliyor kula─ča bence ayaz olsun sa─čl─▒cakla dogsun ­čĺť

jnci

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 A─čustos 2018
3.760
5.042
25
├ľnc├╝ ?
├ľyk├╝ ile uyumlu asl─▒nda ama ├Âc├╝ diyo ya ├žocuklar korktuklar─▒ zaman s─▒k─▒nt─▒ olabilir

Cikssekil

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
14 Nisan 2019
1.953
4.573
27
­čśüasl─▒nda Ula├ž i├žime en ├žok sinen i┼čim ve ya┼čama ba─člayan ├žocuk manas─▒na gekiyormus mecazi olarak benimde ho┼čuma gitti e┼čimle anla┼čm─▒┼čt─▒k k─▒z─▒ o koydu o─član─▒ ben koyaca─č─▒m kismetse­čĄŚama bu iki isim aras─▒nda kald─▒m

Cikssekil

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
14 Nisan 2019
1.953
4.573
27
Ula├ž koyun o ├ž├╝nk├╝ Ayaz manas─▒ i├ž a├ž─▒c─▒ de─čil
Bende b├Âyle d├╝┼č├╝n├╝yorum aslinda ayaz kuru so─čuk manas─▒na geliyor ama Ula├ž dedi─čim zamanda aileler o nasil isim garip de─či┼čik ├Âyle isimmi olurmu┼č falan diye tepki al─▒yorum moralim bozuluyor ­čśö

jnci

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 A─čustos 2018
3.760
5.042
25
Ula├ž i├žinize ├žok ├žok sindiyse onu koyun duyulmam─▒┼č bir isin oldu─ču i├žin ilk herkesin tepkisi farkl─▒ olur sonra al─▒┼č─▒rlar

Cikssekil

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
14 Nisan 2019
1.953
4.573
27
Ula├ž i├žinize ├žok ├žok sindiyse onu koyun duyulmam─▒┼č bir isin oldu─ču i├žin ilk herkesin tepkisi farkl─▒ olur sonra al─▒┼č─▒rlar
Ya b├Âyle heycanla mutlulukla bir isim se├žiyorum herkes ba┼čka kafadan ses b├Âyle hevesim kursa─č─▒mda kal─▒yor Di─čer isimlere o kadar takilmamistim ama yaklasik 1aydir Ula├ž diye seviyorum oglumu­čśé

Cikssekil

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
14 Nisan 2019
1.953
4.573
27
Ula├ž anlamsiz uydurma gibi cagrisim verdi..ayaz da anlamsal olumsuz..cocuklariniza doga isimleri koymayin illa sirayet edebilir diye duymustum..biraz daha arastirsaniz...
├ľn├╝m├╝zde zaman var belki fikrim de─či┼čir ama.bu kadar i├žime sinen bir isim daha yok

Yukar─▒ Alt