• Korona Virus├╝nden korunman─▒n 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla s─▒k s─▒k y─▒kay─▒n!
    2- Dirse─činize ├Âks├╝r├╝n!
    3- Y├╝z├╝n├╝ze dokunmay─▒n!
    4- Di─čer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsan─▒z evde kal─▒n! 184 aray─▒n!
    5.b- Zorunlu bir durum olmad─▒k├ža evden ├ž─▒kmay─▒n!

O─člum ve ismi ­čśöcok kararsizim

Matteacher41

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
15 Kas─▒m 2019
3
1
─░kisi de birbirinden ho┼č

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 03-08-2020

Hamileli─čimin 23. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 121 g├╝n kald─▒.

Bebe─činizin boyun, g├Â─č├╝s ve kas─▒k b├Âlgesinde bulunan ve ─▒s─▒ ├╝reten kahverengi ya─člar do─čumdan k─▒sa bir s├╝re sonra kaybolacakt─▒r. 8. ve 9. aylar boyunca beyaz ya─člar bebe─činizin derisi alt─▒na depolanmaya ba┼člar. Baz─▒ anne adaylar─▒ hamilelikleri boyunca kontak lenslerini kullanmada, tak─▒p ├ž─▒karmada sorun ya┼čarlar. Do─čumdan alt─▒ hafta sonra bu problem ├ž├Âz├╝lecektir.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 550 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 27.8 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

benarya

├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
23 May─▒s 2018
234
274
­čśüasl─▒nda Ula├ž i├žime en ├žok sinen i┼čim ve ya┼čama ba─člayan ├žocuk manas─▒na gekiyormus mecazi olarak benimde ho┼čuma gitti e┼čimle anla┼čm─▒┼čt─▒k k─▒z─▒ o koydu o─član─▒ ben koyaca─č─▒m kismetse­čĄŚama bu iki isim aras─▒nda kald─▒m
Ula├ž kula─ča ├žok ho┼č geliyor, hi├žte garip degil.. saglicakla uzun ├Âm├╝rl├╝ olsunlar ­čží­čÖĆ­čĆ╗­čží

Elifimuratim

Ge├žici Olarak Hesap Pasiftir !
├ťZG├ťN
Kay─▒tl─▒ ├ťye
31 Aral─▒k 2019
397
526
Sevgili han─▒mlar merhabalar
31+2 hamileyim ikizlerim olucak bir k─▒z bir o─član k─▒z─▒min ad─▒n─▒ ├ľyk├╝ koymak istiyorum ama o─člum konusunda karars─▒z kald─▒m Ula├ž d├╝┼č├╝n├╝yorum ama etraftan ├žok garip i┼čim tarzinda yorum al─▒yorum Di─čer isim olarak da Ayaz d├╝┼č├╝n├╝yorum sizce Ula├ž ger├žekten garip mi ??
Okurken bile yanl─▒┼č mi okuyorum dedirtti Ula├ž ismi.
Ula┼č ismi sanki daha a┼čina.
Ayaz ismi de ne bileyim cizgifilm karakteri sanki ho┼čuma gitmedi.
Sa─čl─▒kli do─čumlar dilerim

Yukar─▒ Alt