• ├ľnemli uyar─▒ ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmedi─či i├žin ├╝yelik bu adresler ile ├╝ye olamaz, ┼čifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ├ťCRETS─░Z ├╝ye olarak yorumlar ile katk─▒da bulunabilir veya akl─▒n─▒za tak─▒lan sorular─▒ sorabilirsiniz.

├ťcretsiz ├╝ye olmak i├žin t─▒klay─▒n...

O─člum ve ismi ­čśöcok kararsizim

Annelika

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 A─čustos 2018
939
1.206
Ula├ž i├žinize ├žok ├žok sindiyse onu koyun duyulmam─▒┼č bir isin oldu─ču i├žin ilk herkesin tepkisi farkl─▒ olur sonra al─▒┼č─▒rlar

Cikssekil

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
14 Nisan 2019
1.399
1.858
Ula├ž i├žinize ├žok ├žok sindiyse onu koyun duyulmam─▒┼č bir isin oldu─ču i├žin ilk herkesin tepkisi farkl─▒ olur sonra al─▒┼č─▒rlar
Ya b├Âyle heycanla mutlulukla bir isim se├žiyorum herkes ba┼čka kafadan ses b├Âyle hevesim kursa─č─▒mda kal─▒yor Di─čer isimlere o kadar takilmamistim ama yaklasik 1aydir Ula├ž diye seviyorum oglumu­čśé

Cikssekil

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
14 Nisan 2019
1.399
1.858
Ula├ž anlamsiz uydurma gibi cagrisim verdi..ayaz da anlamsal olumsuz..cocuklariniza doga isimleri koymayin illa sirayet edebilir diye duymustum..biraz daha arastirsaniz...
├ľn├╝m├╝zde zaman var belki fikrim de─či┼čir ama.bu kadar i├žime sinen bir isim daha yok

Yukar─▒ Alt