• ├ľnemli uyar─▒ ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmedi─či i├žin ├╝yelik bu adresler ile ├╝ye olamaz, ┼čifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ├ťCRETS─░Z ├╝ye olarak yorumlar ile katk─▒da bulunabilir veya akl─▒n─▒za tak─▒lan sorular─▒ sorabilirsiniz.

├ťcretsiz ├╝ye olmak i├žin t─▒klay─▒n...

O─člum ve ismi ­čśöcok kararsizim

Audrey Hepburn x

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
4 Temmuz 2016
516
997
Sevgili han─▒mlar merhabalar
31+2 hamileyim ikizlerim olucak bir k─▒z bir o─član k─▒z─▒min ad─▒n─▒ ├ľyk├╝ koymak istiyorum ama o─člum konusunda karars─▒z kald─▒m Ula├ž d├╝┼č├╝n├╝yorum ama etraftan ├žok garip i┼čim tarzinda yorum al─▒yorum Di─čer isim olarak da Ayaz d├╝┼č├╝n├╝yorum sizce Ula├ž ger├žekten garip mi ??
Ula├ž bencede biraz garip. Ula├ž yerine Ula┼č koyabilirsiniz hem ├žok g├╝zel bir isim.

Nillora

Yeni ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
18 Ekim 2019
63
57
Al─▒┼č─▒lm─▒┼č─▒n d─▒┼č─▒nda olanlar─▒ zor kabullenen bir toplumuz maalesef . Sizin bebe─činiz sizin hayat─▒n─▒z─▒n ba┼čkalar─▒n─▒n ne d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝n├╝ kafan─▒za takm─▒yorsan─▒z ula├ž koyabilirsinizÔś║

Cikssekil

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
14 Nisan 2019
1.412
1.898
Al─▒┼č─▒lm─▒┼č─▒n d─▒┼č─▒nda olanlar─▒ zor kabullenen bir toplumuz maalesef . Sizin bebe─činiz sizin hayat─▒n─▒z─▒n ba┼čkalar─▒n─▒n ne d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝n├╝ kafan─▒za takm─▒yorsan─▒z ula├ž koyabilirsinizÔś║
Asl─▒nda ├žok ketum bir insan─▒m kendi dedigimi yapar─▒m ama s├Âz konusu bebe─čim ve ilerde ismi y├╝z├╝nden bize sitem etsin istemiyorum­čśç

Nillora

Yeni ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
18 Ekim 2019
63
57
Asl─▒nda ├žok ketum bir insan─▒m kendi dedigimi yapar─▒m ama s├Âz konusu bebe─čim ve ilerde ismi y├╝z├╝nden bize sitem etsin istemiyorum­čśç
­čśŐ Hakl─▒s─▒n─▒z bizde ismini koyarken ├žok zorland─▒k b├╝t├╝n hayat─▒n─▒ etkileyecek diye zor bir karar umar─▒m onun mutlu olaca─č─▒ sizinde i├žinize sinen bir ismi olur. Sa─čl─▒kla kuca─č─▒n─▒za al─▒rs─▒n─▒z in┼čallah­čÖĆ­čĆ╝

Irregularverbs

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 Ekim 2018
1.148
2.172
Ya b├Âyle heycanla mutlulukla bir isim se├žiyorum herkes ba┼čka kafadan ses b├Âyle hevesim kursa─č─▒mda kal─▒yor Di─čer isimlere o kadar takilmamistim ama yaklasik 1aydir Ula├ž diye seviyorum oglumu­čśé
Neden baskasinin d├╝┼č├╝ncelerine bu kadar ├Ânem veriyorsunuz ki? Ula├ž ad─▒n─▒ ilk defa duydum ama kulagima ho┼č geldi mesela benim.Anlami da g├╝zel diyorsunuz.Ortada o kadar cok duyulmus isimden sonra farklilik g├╝zeldir bence.ismin anlami bence kulaga hos gelmesinden cok cok daha ├Ânemli.

Zynp4401

Yeni ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
24 Eyl├╝l 2019
14
1
├ľyk├╝ ├žok g├╝zel isim benim k─▒z─▒m─▒n da ad─▒ ├Âyk├╝ ayaz ├Âyk├╝ ya da bir arkada┼č─▒n da dedi─či gibi yama├ž g├╝zel olur sa─čl─▒cakla al─▒n kuca─č─▒n─▒za in┼čallah

Cikssekil

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
14 Nisan 2019
1.412
1.898
­čśŐ Hakl─▒s─▒n─▒z bizde ismini koyarken ├žok zorland─▒k b├╝t├╝n hayat─▒n─▒ etkileyecek diye zor bir karar umar─▒m onun mutlu olaca─č─▒ sizinde i├žinize sinen bir ismi olur. Sa─čl─▒kla kuca─č─▒n─▒za al─▒rs─▒n─▒z in┼čallah­čÖĆ­čĆ╝
Te┼čekk├╝rler amin­čĄŚ­čĄŚ

Yukar─▒ Alt