• Korona Virus├╝nden korunman─▒n 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla s─▒k s─▒k y─▒kay─▒n!
    2- Dirse─činize ├Âks├╝r├╝n!
    3- Y├╝z├╝n├╝ze dokunmay─▒n!
    4- Di─čer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsan─▒z evde kal─▒n! 184 aray─▒n!
    5.b- Zorunlu bir durum olmad─▒k├ža evden ├ž─▒kmay─▒n!

O─člum ve ismi ­čśöcok kararsizim

Seda2012Emre

Evli­čĺŹMutlu­čśäMert'li­čĹ­čĆ╗
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
16 ┼×ubat 2019
2.797
5.830
Sevgili han─▒mlar merhabalar
31+2 hamileyim ikizlerim olucak bir k─▒z bir o─član k─▒z─▒min ad─▒n─▒ ├ľyk├╝ koymak istiyorum ama o─člum konusunda karars─▒z kald─▒m Ula├ž d├╝┼č├╝n├╝yorum ama etraftan ├žok garip i┼čim tarzinda yorum al─▒yorum Di─čer isim olarak da Ayaz d├╝┼č├╝n├╝yorum sizce Ula├ž ger├žekten garip mi ??
Ba┼čka isim se├žene─činiz yok mu ­čÖä cidden ula├ž komik Bi isim gibi­čÖä kula├ž t─▒ka├ž gibi ┼čeyleri and─▒r─▒yor ­čÖä ayaz kuru so─čuk demek, anlams─▒z.. Yani anne baban─▒n bir sorumlulu─ču da evlatlar─▒na g├╝zel isimler koymakt─▒r. Kula─ča ho┼č gelen, anlam─▒ da g├╝zel ┼čeyler konmal─▒ can─▒m..
Tabi yine sizin karar─▒n─▒z..

Pink_Butterfly92

­čÉż­čÉú
Kay─▒tl─▒ ├ťye
23 Mart 2015
8.211
10.982
Uyumlu isim sevmiyorsunuz anlasilan ­čśé
├ľm├╝r olabilir , Uras , Uraz, Aras vs. Ula├ž hi├ž duymadim ama hosunuza gittiyse kimseyi dinlemeyin

Cikssekil

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
14 Nisan 2019
1.519
2.236
Ba┼čka isim se├žene─činiz yok mu ­čÖä cidden ula├ž komik Bi isim gibi­čÖä kula├ž t─▒ka├ž gibi ┼čeyleri and─▒r─▒yor ­čÖä ayaz kuru so─čuk demek, anlams─▒z.. Yani anne baban─▒n bir sorumlulu─ču da evlatlar─▒na g├╝zel isimler koymakt─▒r. Kula─ča ho┼č gelen, anlam─▒ da g├╝zel ┼čeyler konmal─▒ can─▒m..
Tabi yine sizin karar─▒n─▒z..
Yani vard─▒r elbette ba┼čka isimler ama.insan b├Âyle tak─▒l─▒yor ya bazen bir isme baska.hic bir┼čey g├╝zel.gelmiyor­čśü

Seda2012Emre

Evli­čĺŹMutlu­čśäMert'li­čĹ­čĆ╗
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
16 ┼×ubat 2019
2.797
5.830
Yani vard─▒r elbette ba┼čka isimler ama.insan b├Âyle tak─▒l─▒yor ya bazen bir isme baska.hic bir┼čey g├╝zel.gelmiyor­čśü
Biliyorum kuzum biliyorum..
Ben de o─čluma Mert Efe koyacakt─▒m ayn─▒ ┼čekil onlarca insan Efe ne ya egeli misin sen, egeliler Efe ismini koyar, yok k├Âpe─čimin ismi efeydi (bunu diyen e┼čim) double yaramaz olur ikisi de yaramaz ├žocuk ismi vs vs vazge├žtim Efe isminden.. Yakla┼č─▒k 1ay oldu vazge├želi ┼ču an memnunum ama..
─░├žine sineni koy sen canm bo┼č ver. Ba┼čka isim sevmezsen ula├ž koyars─▒n ne olacak

Kestanesekeriiim

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
6 May─▒s 2017
2.836
2.133
Emin goktug tunahan alparslan salih emir poyraz bu isimleri bir degerlendirin isterseniz ulac ayaz hos degil bence.

Mayisgelini

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
25 ┼×ubat 2016
929
557
Sevgili han─▒mlar merhabalar
31+2 hamileyim ikizlerim olucak bir k─▒z bir o─član k─▒z─▒min ad─▒n─▒ ├ľyk├╝ koymak istiyorum ama o─člum konusunda karars─▒z kald─▒m Ula├ž d├╝┼č├╝n├╝yorum ama etraftan ├žok garip i┼čim tarzinda yorum al─▒yorum Di─čer isim olarak da Ayaz d├╝┼č├╝n├╝yorum sizce Ula├ž ger├žekten garip mi ??
├ľzg├╝r g├╝zel olur

Agape25

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
2 Temmuz 2019
2.209
3.123
Okuyorum arastiyroum Ula├ž 'in i┼čim harf analizi felan g├╝zel ama biri gelip aa ├žok tuhaf ba┼čka i┼čim k├Ây deyince moralim bozuluyor
Sizin i├žinize sindiyse milleti bo┼čverin bence.Hi├ž duyulmam─▒┼č bir isim g├╝zel bence Ula├ž .K─▒z─▒m─▒n ismi ─░lkim mesela ben de karars─▒z kald─▒m ─░klim diyen ├žok.Ama ─░lkimin bende anlam─▒ ├Âzel.

Yukar─▒ Alt