• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Oğluma rağmen boşanmak

Altisapka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2017
915
706
Merhabalar,3 yıllık evliyim 18 aylik oglumuz var.Bir yıl önce eşimden ayrı bir eve yerlestim,çocuğa ben çalışırken bakmalari için annemle babamı da çağırdım.Esimle ayrı evlerdeyiz ama kendisinin ve annemin israrlariyla, oğlumun da hatri için tekrar eve geri döndüğüm oldu fakat yapamadık.Bu git geller yüzünden dava da açamadık,tam açacak oldum ikna etti tekrar denemeye.Neden boşandıniz derseniz Cok sivri dilli,kovmaktan beter eden bir adam.İlk evi terk edisimin birçok nedeni vardı,epey düzelme var aslında,geriye bir sivri dili kaldı,onu da çekemiyorum,neyse.

Babası oğluna çok düşkün, oğlum da onu çok seviyor çünkü onunla çok ilgili bıkmadan yorulmadan oyunlar oynarlar.cocukla görüşmesine hiç karismadim ne zaman nerede isterse ne kadar isterse görüşüyordu.Hafta sonları eve götürüyordu fakat koronadan dolayı dolmuşa binip eve gitmelerine ya da parkta vakit geçirmelerine izin veremem bizim evde vakit geçirmelerini teklif ettim her gün bisikletiyle geliyor oynuyorlar 5-6 saat sonra gidiyor.Giderken oğlum çok üzülüyor ağlıyor,çok yıpranıyorum o anda.3 saat kadar önce kamera açtı annrm çocugu görsün diye.Telefonu öpüyor kuzum .Bosandik diyelim.Oglum ileride benden nefret eder mi kendimi çok sorguluyorum.

Altisapka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2017
915
706
Şu anda da boşanmıştan farkınız yok zaten. Birlikte yaşama tahammülünüz yoksa boşanmaktan başka ne yapabilirsiniz ki?
Her seferinde bana, çocuğa bunu yapmaya hakkımız yok ileride hesap soracak deyip kafanı karıştırıyor.Yine döndürme çabaları var net bir cevap vermedim ama doğrusu ne kestiremiyorum

Altisapka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2017
915
706
Sivri dilli derken nasıl mesela? Toparlanmayacak derecede mi ?
Mesela desem ki bugün niye erken geldin,sana hesap mı vereceğim istediğini dusun der, evlenmeden önce şu bu vaatte bulunmuştun desem, dediysem Allah'ın emri mi istersen sen düşün devam edip etmeyeceğimize tarzı şeyler söyler,bayağı ağır cümleleri de oluyor da düşününce gelmiyor

noram

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2016
1.976
5.979
Hayır, lütfen bunu yapmayın. Çocuk için evlilik sürdürülmez. O çocuklar büyüyüp gidecek bir gün ve güzelce anlatırsanız da anlar. Ben boşanmış bir ailenin çocuğuyum ve iyi ki boşanmışlar. Boşanma yetişkinlerin düşündüğü kadar tramvatik olmuyor çocuklarda.

Scener

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2015
3.407
5.720
Toparlanabilecek bir iliskiniz varsa, aranizdaki sevgi henuz bitmediyse, terapi deneyin bi sans verin derim.
Bosanmak cocuklari cok yipratiyor. Hani babasi ilgisiz sorumsuz evde yok gibi tiplerden olsa anlarim, ama iyi bir baba anlattiginiza gore

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-06-2020

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 10 gün kaldı.

Doğumda hala lanugo (geçici tüyler) kalmış ise bunlar bebeğin omuzları, alın ve boynu üzerinde bulunur. Bir çok kadın gerçek doğum kasılmalarını, birikme, yükselme, kırılma ve düşme şeklinde dalgalar olarak tanımlar. Yürüyüş doğumu destelemek konusunda yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt