Oğluşumun gazı cok var napabilirimmm

AnneyimBen

evli mutlu çocuklu :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
925
bayanlar mrb 27 gunluk bı oglusum var ve gazı cok doktora gıttık metsıl dıye gaz gıderıcı verdı ama nafıle bı faydası yok napabılırım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-08-2019

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 139 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde, bebeğinizin bacağı nihai vücut oranına ulaşmış olacak. Bebeğinizi çevreleyen amniyotik sıvı her üç saatte bir sisteminiz tarafından tamamen değişiyor. Bol sıvı içmeniz bu değişime destek olacak ve dokularınızın daha işlevsel çalışmasına yardımcı olacaktır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 16 cm.den fazla ve ağırlığı yaklaşık olarak 300-350 gr. arasında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

kuzum

Bu konida hassasum
Pro Üye
Emoji Skoru
267
Rabbim sana bağışlasın minik yavrunu.

Öncelikle sen yediklerine dikkat edeceksin. Gaz yapıcı şeyler yeme .Sütten geçermiş (büyüklerimiz öyle der) Ayaklarını sıcak tutacaksın.
Minik yavrun için ise özellikle gazlı olduğu zamanlar ütüyle ısıttığın bir havluyu karnına koy ve elinle ov. Sonrada bacak hareketleri yaptır kuzucuğuna. Benim bebelerin çok fazla gaz problemi olmadı ama eltim çok faydasını gördü bu söylediklerimin.

Sevgiyle kal:teselli:

oblomova

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Ütüyle ısıtılmış havlunun ben de çok faydasını gördüm. Daha doğrusu başka bir şeyden fayda göremedim ama ısıtılmış havluyu fanilasının üstünden koy da karnını yakma yavrucağın. Güle güle büyüt, Allah bağışlasın bebeğini.

arSA72

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
canım...ilaç ismi vermek nekadar dogru bılmıyorum ama ben kızımda SAP diye ithal bir damla var onu kullandım..bence ılk önce doktoruna sor bu ilaçı eger uygun görürse ver kesınlıkle çok faydasını gördümmm...

AnneyimBen

evli mutlu çocuklu :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
925
bayanlar tsk ederım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-08-2019

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 139 gün kaldı.

Önümüzdeki üç gün içinde, bebeğinizin bacağı nihai vücut oranına ulaşmış olacak. Bebeğinizi çevreleyen amniyotik sıvı her üç saatte bir sisteminiz tarafından tamamen değişiyor. Bol sıvı içmeniz bu değişime destek olacak ve dokularınızın daha işlevsel çalışmasına yardımcı olacaktır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 16 cm.den fazla ve ağırlığı yaklaşık olarak 300-350 gr. arasında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

FlowerPurple

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba benimde 7aylık bir oğlum var ama ne sap, ne nurse harveys işe yaramadı başka önereceğiniz bir şey varmı lütfeeeeeeeeeeeen

snmglr

Anne
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Benimde 1 aylık oğlumun gaz şikayeti var,zaten her bebekte oluyor.Metsil ve zinco kullanıyorum,durum aynı,en güzeli omuza alıp doğal yöntemlerle kendisinin çıkartması sağlanmak.

ceremino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
gecmıs olsun canım bıtkı caylarını dene belkı faydasını gorursun ama denemeden once mutlaka arastır bebegıne yan etkısı olup olyacagını

FlowerPurple

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
7 aylık oğlumun çok gazı var ve uyuyamıyor lütfen tecrübeli anneler yardım edin

Bonus

Sen bugünden yarına, birazcık umut sakla 🖤
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
139.752
selam cnm,kaç aylık oğlun metsil damla var gaz için