öğretmen anneler,son 2 gün :)bakıcı buldunuz mu?

sule-46

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Sevgili kayınpederim yabancıya bırakamayız deyince önceden beri bakma taraftarı olmayan kayınvalidem de tamam demek zorunda kalmıştı,amma velakin baktılar bizim kız biraz hareketli,vazgeçtiler,birkaç gün önce söylediler Allahtan,biliyordum böyle olacağını.Neyse sevdiğim bir velim vardı önceden konuşmuştuk zaten,aradım hemen,ayarladık.Sizler?

sule-46

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Ah ah,şu taşıt kredisi olmasaydı,ben de alacaktım ama...nasip...

Gkcn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
ben aylıksız izin alcam.ikinci dönem başlıcam okula.ozaman da dip komşum teyze var o bakacak.

Gkcn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
bizim de borçlarımız çok.eşim de memur yani fazla maaş almıyor ama napalım çok küçük diye kıyamadık.biraz sıkarız dişimizi dedik.Allah yardımcımız olsun ne yapalım...

balpetegim

küçük prensin annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
ben de ücretsiz izin almak istemiyorum..tayinim çıktı,yeni okulum evime çok yakın,100 mt.bile yoktur...o yüzden annem gelecek taa Ankaralardan...babam emekli,orda onları bağlayan bi şey yok...bebek büyüyene kadar idare edicez artık...aynı evde uzun süre zor olur ama bebeğimi şu anda kimseye bırakamam,ayrıca da kimse anem gibi olamaz,hem bebeğime gül gibi bakıyor hem de bana çok yardımcı sağolsun...ben şanslı sayılırım yani...

FERAYKANAL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
benimde annem geldi o bakacak kayınvalıdem bakacaktı ama hastalandı kendine faydası yok

kibela24

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
26
oglum 4 bucuk aylık bende bu yıl ucretsız ızın alacagım

fxuxsfxuxs

yanılsamalar ülkesi
Pro Üye
Emoji Skoru
7
ben bayrama kadar rapor alacağım ondan sonra da bakıcı bakacak ücretsiz almak isterdim ama cesaret edemedim doğrusu

shannon

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
99
bende 1 dönem ücretsiz izin alcam 2.dönem baslıcam

antika

ilk meleğim benim.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
ben de ücretsiz izin almayı düşünüyordum.ders programım uygun olunca devam etme kararı aldım.benim de komşum bakacak.

Yukarı Alt