Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Öğretmen Ekim Anneleri Doğum İzinlerimiz nasil olacak ?

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve findikfistik97 tarafından 6 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : findikfistik97
  1. findikfistik97

findikfistik97 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar, benim dogumum insallah Ekim ilk haftasi gibi gozukuyor. Ben dogum oncesi iznini 1 Eylul itibari ile mi baslatacagim ? 8 hafta kullanmamis olacagiz dogum oncesinde. Sonraya aktarabiliyoruz mudur? 1 Eylül pzt 34. Haftaya falan denk geliyor. Bu durumda ne yapilacagini bilen var mi ?

2. 6 Ağustos 2008
  3. nisa77

nisa77 Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    108
    evet ya ben de bunu merak ediyodum.konuyu açmakla iyi ettin canım teşekkürer

4. 6 Ağustos 2008
  5. yigitnil

yigitnil Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    108
    32.haftada çalışabilir raporu almalısın doğum öncesi izinlerini doğum sonrasına aktarabilmen için.

6. 6 Ağustos 2008
  7. kajo

kajo Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86

bende merak ediomm. ama duyumlarıma göre bizim ağustosa denk gelen 1-2 haftalık kısım yanıyomuş. yaz tatili olduğundan dolayıı. tam öğrenemedim bişeyy. sizler öğrenince buraya yazın kızlarrr

8. 6 Ağustos 2008
  9. findikfistik97

Ödül Puanları:
    76
    32. haftada calisabilir alinca 37. haftaya kadar calismak gerekiyor sanirim, o zaman da Eylül'ün ilk haftalari calismamiz gerekecek ama. Kafam cok karisti kafamçokkarıştı
    1 Eylül'e kadar zaten tatilimiz var. 1 Eylül'de d.öncesini baslatsak, kullanmadigimiz kismini d.sonrasina aktaramaz miyiz ki ?

10. 7 Ağustos 2008
  11. misskokulumm

misskokulumm Guru Üye

Ödül Puanları:
    353
    ben 32. haftamda yani ağustosun 3. haftasında alcam çalışır raporumu eylülde de 2- hafta artık ne kadar dayanabilirsem gitcem normal doğum düşündğüm için tam tarihi belli değil usg ekimin 9unu sat ise 18ini gösteriyo artık kısmet doğum sonrasına aktarabilmemiz için 1 gün dah olsa eylülde çalışmamız lazım yoksa yaz tatili de doğum iznine sayılıyo ekimden sonrada 13 hafatayı kullanacam işallah şubt tatiline kadar ondan sonrası da Allah kerim

12. 7 Ağustos 2008
  13. findikfistik97

Ödül Puanları:
    76
    Nisanur evet aslinda calisabildigimiz kadar calismak mantikli, ama ben su an gorev yaptigim yerde degilim. Ailemin yanindayim. Eylul'de ise gitmem pek mumkun degil. Bu sebeple 1 Eylul itibari ile dogum oncesi iznine baslamam gerekiyor. Benim de dogum kismetse Ekim ilk hafta gozukuyor. Eger yanlis anlamadiysam 4 hafta D. Oncesi kullanabilecegim, Ekim'den itibaren de 8 hafta D.sonrasi iznim olacak.

14. 8 Ağustos 2008
  15. misskokulumm

misskokulumm Guru Üye

Ödül Puanları:
    353
    canım eylülde:1no2: bir gün dahi olsa işe başlaman gerekiyor yoksa yaz tatilindeki süre de doğum iznine gidiyo diye biliyorum

16. 8 Ağustos 2008
  17. findikfistik97

Ödül Puanları:
    76
    Anladim canim, ben baslayamayacagim icin benim 4 hafta d.oncesi gidecek. Sadece Eylul'de 4 hafta kullanirim , saglik olsun, bebisler iyi olsun da...

18. 8 Ağustos 2008
  19. yigitnil

yigitnil Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    108
    evet canım yaz tatiline denk gelen kısmı yanıyormuş.benim hepsi yaz tatiline denk geldiği için doğum öncesi iznim yanıyor.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.