1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
  3. Notu Gizle

Öğretmenlik ve yeni bebek :(

Konusu 'Öğretmenlik ve Genel Paylaşım' forumundadır ve Elloy24QB tarafından 29 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Elloy24QB
  1. Elloy24QB

Elloy24QB Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar şu an hamileliğimin 9. ayındayım ve yurtdışında özel okulda öğretmenlik yapıyorum. Güzel ülkemin şartları gibi ücretli ve ücretsiz izin diye birşey yok. Okul döneminde doğum yaparsan 1 ay kadar izin alabiliyorsun.ama eğitim yılının başında boş kadro bırakamıyorlar. Eğitim yılı 28 eylülde başlıyacak ve eğer herşey yolunda giderse okullar açıldığında bebeğim 40 gününü yeni bitirmiş olacak.

Kafam o kadar karışık ki mesleğimi ve pozisyonumu bırakmak istemiyorum ama bebeğimi de ihmal etmek istemiyorum, doğum sonrası karşılaşılan zorlukların da farkındayım. Siz olsanız ne yapardınız?

2. 2 Ağustos 2009
  3. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    394
    Ödül Puanları:
    238
    ne desem bilemedim,ben doğumdan sonra 3 ayı aktarabildim diye söyleniyordum,şükretmeliymişim demek,Allah kolaylık versin canım,inşallah bakacak güvenilir birini bulursun da çalışmaya devam edersin.

4. 4 Ağustos 2009
  5. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    ben ne olursa olsun bebeğimi seçerdim, kiii öyle de yaptım...