Okb li olan kaygi panik atak burada bulusalim

askmevsimi

benım bal oğlum bal kizim❤❤
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2011
1.153
185
Kizlar mrb ben de panik anksiyete kaygi okb var bu okb beni kisa surede cok cokertti takintilarla bazem basa cikamiyorum takintilarim bir artiyor bi azaliyor gunde 5antideprasan aliyorum enson dozda iciyorum napabilirim baska sizden destek istiyorum bu zor zamanda birlikte olalim

_Sitare_

Sakın korkma, hayat bizi deniyor ..
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2014
7.205
6.150
Merhaba , aynı dert bende de var malesef ilaçları birakali 5 ay oldu Bazı dönemler gerçekten çok fazla zorlaniyorum birşeyler kafama takılınca gunlerim zindan oluyor nasıl asacagimi bilmiyorum

askmevsimi

Kayıtlı Üye
28 Ekim 2011
1.153
185
Merhaba , aynı dert bende de var malesef ilaçları birakali 5 ay oldu Bazı dönemler gerçekten çok fazla zorlaniyorum birşeyler kafama takılınca gunlerim zindan oluyor nasıl asacagimi bilmiyorum
Gecmis olsun ben cikabilcek en yuksek dozda aliyorum halen ilaclarimi ona ragmen kendimi kotu hissediyorum bazen cikamiyoeum isin icinden sizin ne gibi tkintilariniz var

_Sitare_

Kayıtlı Üye
9 Eylül 2014
7.205
6.150
Çok fazla doz almak iyi olmayabilir doktor kontrolünde mi alıyorsunuz acaba ?
Benim takintim biri biseydediginde yada yaptiginda olabilecek seyleri dusunup kafama takmak ilerde bunuda yapar mı yada bunu da yaparsa bn ne yapcam gibi şeyler

askmevsimi

Kayıtlı Üye
28 Ekim 2011
1.153
185
Çok fazla doz almak iyi olmayabilir doktor kontrolünde mi alıyorsunuz acaba ?
Benim takintim biri biseydediginde yada yaptiginda olabilecek seyleri dusunup kafama takmak ilerde bunuda yapar mı yada bunu da yaparsa bn ne yapcam gibi şeyler
Evet drumun kontrolünde kuzum

_Sitare_

Kayıtlı Üye
9 Eylül 2014
7.205
6.150
Evet drumun kontrolünde kuzum
Hayat ince düşünen insanlar için zor malesef .
Ben bıraktım ilaçları bazen aklım gitmiyor değil tekrar başlamak için ama şöyle düşünüyorum başka insanların saçmalıklarına katlanmak için neden ben kendime zarar vereyim ki ilaç kullanınca sorunları çözmüş değil ertelemiş oluyoruz

MenekseSare

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2016
2.874
2.404
Merhaba bende de okb var ve beni depresyona sürüklüyor şizofreni takıntısı var bende çok korkuyorum şizofreni olmaktan

askmevsimi

Kayıtlı Üye
28 Ekim 2011
1.153
185
Merhaba bende de okb var ve beni depresyona sürüklüyor şizofreni takıntısı var bende çok korkuyorum şizofreni olmaktan
Canım bende de var o acaba sizofrenimiyim bilmeden bisey yapabilirmiyim hadi yaparsam vs aslında takmamamiz gerekiyo ama elimizde değil malesef

MenekseSare

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2016
2.874
2.404
Canım bende de var o acaba sizofrenimiyim bilmeden bisey yapabilirmiyim hadi yaparsam vs aslında takmamamiz gerekiyo ama elimizde değil malesef
Nasıl düzelcez bilmiyorum ilaç da alıyorum çok yorgunum çok evliliğim böyle giderse bitecek korkup annemlere geliyorum hep çünkü

askmevsimi

Kayıtlı Üye
28 Ekim 2011
1.153
185
Nasıl düzelcez bilmiyorum ilaç da alıyorum çok yorgunum çok evliliğim böyle giderse bitecek korkup annemlere geliyorum hep çünkü
Sakin pes etme canim bende geceleritakintidan cok hastanelik oldum suan bile var alisiyorsun zamanla moralini yuksek tut

Yukarı Alt