Okul ile ilgili

AcikYesil

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
457
Kütüphaneye gitmek giderken telefonu evde bırakmak ben 28 yaşındayım evliyim ve kütüphaneye gidiyorum

shizuma

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
436
Hukuk okuyorum daha önce mühendislik okuyordum.ona çalışmak için bence düzenli ders takibi yapmak lazım.mantığı anlamayınca sayısal dersler sıkıntı oluyor.hukuk bu açıdan bir tık daha avantajlı.yinede hukukda bazı dersler çok zorluyor.en iyisi günü gününe çalışmak sanırım.

AcikYesil

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
457
Motivasyon için notlar mesela bir ödül şu kadar çalışıp spor yapacağım , film izleyeceğim şunu alacağım gibi gibi... bak benim motivasyonum evi temizlemek ya böyle bir motivasyonun olsaydı🤣🤣 müh. ortalama çok önemli pişman olursun

rainyy

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
114
Hukuk okuyorum daha önce mühendislik okuyordum.ona çalışmak için bence düzenli ders takibi yapmak lazım.mantığı anlamayınca sayısal dersler sıkıntı oluyor.hukuk bu açıdan bir tık daha avantajlı.yinede hukukda bazı dersler çok zorluyor.en iyisi günü gününe çalışmak sanırım.
Bence de günü gunune calismak gerek ama tembellik yapıyorum bir iki haftadır sinavlara calisiyorum yine de hicbir sey yapamadim nasil toparlicam bilmiyorum

shizuma

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
436
Bence de günü gunune calismak gerek ama tembellik yapıyorum bir iki haftadır sinavlara calisiyorum yine de hicbir sey yapamadim nasil toparlicam bilmiyorum
çalışkan arkadaşın falan varsa onlara danışabilirsiniz.arkadaşlarımın çok emeği var.çok tembelim bende aynen.sınav sabahı çalıştığım bile olur sınava o derece tembellik yaptığım olur ama okul bir şekilde bitiyor.

Jupiter neptun

Göğü kucaklayıp getirdim sana kokla açılırsın...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.283
sevmediğiniz bir bölümse ondan da başarılı olmakta zorlanıyor olabilirsiniz
sevdiğiniz mutlu olacağınız bölümü mü okusanız acaba

Yukarı Alt