okul öncesi öğretmenleri

eftelya24

Sen benim en kıymetlimsin
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaslar bızlerde okul öncesı ogretmenlerı olarak fıkırlerımızı tecrubelerımızı paylasalım burada,emınım bırbırımıze cok faydamız olacak.

minish 21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
kız kardeşim anaokulu öğretmeni ve özel sektörde çalışıyor işini çok seviyor ama anaokulunun sahibinden hiç memnun değil çok ters bir kadın.benim soracağım şey özel sektörde çalışanların devlete geçeceği gibi bi söylenti war doğru mu acaba? yada devlete geçmek isteyenler bu konuda ne yapablilirler? bilen war mı?

çiçek64

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
canım artık devlete geçme için kpss dağını devirmek gerek başka türlü hadi sizi devlete alalım diye diyeceklerini sanmıyorum. sevgiler.

Calma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Çok zor bir meslek olduğunu söyleyebilirimmm...kesinlikle öğretmenliklerin en zoru ama bir o kadar da huzur verici...öğrenciler o kadar masum ve tatlı oluyor ki her şeye değiyor...

yaxgxmur ankara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
hamiş bir okulöncesi öğretmeni olarak çok zorlandığımı söyleyebilirim ama çok masumlar seviyorum mesleğimi bugün birisi daha 5 gündür tanışıyoruz hamileyim rahat edeyim diye sırtıma yastık getirip koydu kıyamam yaaaaaaaaaa

çiçek64

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
kızlar ne güzel bir mesleğiniz varya,
benimde bir derdim var acaba bende açık liseden çocuk gelişimi okuyup öss ye mi girsem diyorum ne dersiniz sizce olurmu yoksa yanlış yoldamıyım bu arada 26 yaşındayım ve bir yıllık evliyim.

KuKuRuZ

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Bende okul öncesi öğretmenliği okumak istemiştim ama gittim akılsız gibi uluslararası ilişkiler okudum, sürünüyorumsenağlamaŞimdi de açıköğretimde okul öncesi okumak istiyorum..Meslek olarak yapmak için değil ama ileride önce teyze sonra anne olacağım için çok faydalı olur gibime geliyo..İçinizde açıköğretim okul öncesi puanlarını bilen var mı?

canayakxixn

Bir Nefes&Düş Gibi
Pro Üye
Emoji Skoru
3
Bende aynı meslekten biri olarak işimi seviyorum.Fakat özveri ve sabır gerektiriyor.Birde gerçekten çocukları çok sevmeniz gerekiyor.Gerisi çokkkkkkkkk güzel.

nazar boncuxgxum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
kızlar düz lise mezunları açık öğretimden çocuk gelişimi okuyabiliolarmı bilgisi olanlar warmı yoksa sadece meslek lisesi mezunlarınımı alıolar açö ünw çocuk gelişimine yardımcı olursanız çok sewinirim

D

d3viL

Ziyaretçi
Düz Lise mezunLarı açık öqretimden çocuk qeLişimini okuyamıyorLar sadece MesLek Lisesi mezunLarını aLıyor..

Yukarı Alt