Okumadan araştırmadan herseyi bilen insanlar

zhr79

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
8 Eylül 2007
Mesajlar
7.782
Emoji Skoru
7
Yaş
40
bazen bakıyorum burda olsun veya dısarda insanlar daima herseyi biliyor her konu hakkında bilgiye sahipler ve hatta oyle bilgililerki karsıdakine sen ne bilirsin tarzında dahi davranabiliyorlar..soylediklerinin kesinligini nerden ogrendigini sorarsın bu sefer size bir kaynak gosteremez veya oyle olurmus boyle yapılırmıs vs derler..hep kulaktan dolma laflarla hareket ediliyor ben anlamıyorum insanlar hic okumuyor mu yada mantıklı bir bicimde oturupda bu insanlar boyle diyorda ne kadar dogrudur acaba deyip dusunmuyorlarmı..ogrendikleri seylerle ilgili arastırma yapıp dogrulugunu garantilemeyi hicmi akıl etmiyorlar..

ama sorarsan boyleleri herseyi biliyor..nerden biliyor iste onlarda bilmiyor muslarla mislerle insanlarıda yanlıs yonlendiriyorlar..
 
Son düzenleyen: Moderatör:

BarbieveKen

kendine geyşa
Kayıtlı Üye
Katılım
14 Ocak 2009
Mesajlar
9.484
Emoji Skoru
12
haklısın canım , lafa geldimi çoğu kimse mangalda kül bırakmıyor.. En Büyük KK icraate gelince birşey yok.. hepp boş konuşmalar :KK19:
 

ohcanimadeysin

♥pamugum ve prensesim ♥
Kayıtlı Üye
Katılım
31 Temmuz 2009
Mesajlar
6.897
Emoji Skoru
22
bu dediklerniz gebelik bölümünde çok fazla oluyor :)))
 

didooooo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
12 Temmuz 2010
Mesajlar
486
Emoji Skoru
45
benim eeennnnn en gıcık olduğum insan modeli de galiba bu gruba giriyor. ben yapmadığı halde bazı şeyleri yapıyormuş gibi kendini öven ve başkalarına da sürekli öğütler yağdıranlardan neffffffret ediyorum. akıl küpleri sorsan ömrü boyunca 10 kitaptanfazla kitap okumamışlardır ama herşeyi bilrler.karışmasınlar yaaa
 
Yukarı Alt