okuyunca iciniz burkulacak..........

JJuLiEtt

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
60
:çok üzgünüm: gorilde olsaa anne yüreği yaa :çok üzgünüm:

Kancicegim

Aysima´nin Annesi:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13
gercekten Allah hayvanlara da annelik duygusunu vermis,bunu bir kere daha ogrendik...

TMYy

*T&M*
Pro Üye
Emoji Skoru
4
ayy canım yaa ben anne değilim ama içim bi tuhaf oldu. yeni doğan bebeklerini çöp konteynırlarına cami avlularına bırakan vicdansızlar baksında örnek alsınlar hayvanlardan.

E

EU1

Ziyaretçi
ay kıyamam yaaa uyandırmaya çalışıyormuş bide.. içim bi hoş oldu gerçekten teşekkürler paylaşım içinn

burcu_ege

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
canım benım ya..... ınsanın ıcı kotu oluyo valla hayvanda olsa annelık duygusu ıste allah hepımızın bebıslerını korusun uzun omurler versın ınsallah

leylek82

çok zor bazen....
Pro Üye
Emoji Skoru
20
gece gece çok kötü oldum annelik bu insan hayvan farketmiyor işte..............:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

nnurayy

annesinin bal-kaymagi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
bebegini satanlara ,cami avlusuna terkedenlere, sirf dikkatsizliginden hamile kalip kurtaj yaptiranlara ,bebegini cop bidonlarina birakanlar umarim su gorilcikten azicik INSANLIK,ANNELIK ogrenirler nasilda umutsuzca tutmus bebegini icim parcalandi annelik baska sey....

berrin_26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
bebegini satanlara ,cami avlusuna terkedenlere, sirf dikkatsizliginden hamile kalip kurtaj yaptiranlara ,bebegini cop bidonlarina birakanlar umarim su gorilcikten azicik INSANLIK,ANNELIK ogrenirler nasilda umutsuzca tutmus bebegini icim parcalandi annelik baska sey....
kesınlıkle katılıyorum.boyle ınsanlarda bıde o ınsanlara ınsanlık ogretecek hayvanlarda....

demircool

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
19
senağlama canım benim kıyamadım ya ne olursa olsun anne bambaşka birşey yaa .senağlama ahh annem ahh çok özledimm senisenağlama

Yukarı Alt