ÖKÜZ

Honey44

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2017
130
106
İnan’ın o kadar asabım bozuk o kadar sinirliyim ki tarif bile edemiyorum erkek arkadaşım olacak öküzle tartıştık ve benim son derece canım sıkıldı dedim kahvemi alayım buraya tecrübeli ablalara koşayım ciddi bir birlikteliğim var ailelerin haberdar olduğu ailesiyle tanışmış olduğum bir birliktelik Benim erkek arkadaşım havasındanmıdır bilmem aşırı dengesiz bir insan bazen melek olur allahım ben bunu hak edecek ne yaptım dedirtir basende Allah’ım sen beni bununlamı sınıyorsun ben ne günah işledim dedirtir insana efendim kendisi evin tek oğlu İnan’ın tırnağının ucu kırılır bütün sülalesi arar annesi arar ağlar abartmıyorum hani allah göstermesin verem olmuş gibi aynı şekilde annesinin tırnağı kırılsa kendine dert eder burada babasını suçlar evin halısı perdesi değişecek olsa annesi benimkini arar fikrini sorar saatlerce birilerinin dedikodusunu yapar annesi benimkiyle o ona bunu yapmış o şunu yapmış diye .benimkinin kuzeni evli eşiyle sorun yaşıyorlar ama bu bütün ailenin dilinde yani şöyle anlatayım kuzeniyle eşi kavga etmiş diyelim kuzeni arıyor annesini teyzesini biz bu sebepten böyle böyle kavga ettik diyor benimkinin anneside benimkini arıyor oğlum kuzeninle eşi böyle böyle kavga etmiş şöyle şöyle olmuş diye Anlatıyor bu salakta bana ya sende öyle olursan ya sende aynısını bana yaparsan diyor bende delleniyorum haliyle kavga edip tartışınca utanmadan bana sende Ayşe gibisin diyor (Ayşe şu sorunlu kuzeninin eşi ) erkek arkadaşımın babasıyla ilişkisi biraz daha resmî ama ya düşünün ki tatil diye gider sırf anası babası mutlu olsun diye köpek gibi çalışır babası beğenmeyip laf edince yada anne babası tartışınca filan bütün dünyası başına yıkılır sinirlenir sesi bozulur bunu banada yansıtır hatta bana patlar çoğu zaman ben hep ailesiyle kötü olduğunda sana inanıyorum güveniyorum başarırsın tarzında konuşmalar yapıyorum benim tek destekçim sensin filan diyor ama sonra en ufak şeyde bana düşüncesizsin bencilsin filan diyor bu size ufak bir özet olsun beni anlamanız için gelelim konuya ailesinin yanında yine benim ki bende her kadın gibi az naz yapayım dedim böyle gülerek işveli cilveli sen beni özlemedinmi ya bana öyle geliyor dedim senmisin bunu diyen başladı ayda yılda bir ailemin yanına geliyorum (ayda yılda bir dediğide en geç iki aya bir ) ben sen neden özellikle ailemin yanında sorun çıkarıyorsun hayatım ailemle ne sorunun var senin hayatım ailemin yanında mutlu olmak istiyorum hayatım bir an düşündüm hani ben ne dedim de bu bunları söylüyor diye neyse sonra konuştuk filan sesi kötü geldi bana bende istemsiz sordum neyin var sesin niye kötü bir sorunmu var diye yok birşey aşkım filan dedi ama ben salak değilim belliki o beni özlemedin deyişimin kendince ailesinin yanında onu üzüşümün tribini atıyor telefondada dile getirdi bunu ben özellikle o ailesinin yanına gidince yapıyormuşum ailesiyle sorunum. Varmış kapattım yüzüne utanmadan bana ailemle sorunun varsa benide sil hayatından edebini bil gibi bir mesaj attı benim sabrımın son damlasıda taştı haliyle açtım ağzımı yumdum gözümü söyledim içimde ne varsa bitti dedim bana bu kadar kolay rest çekiyorsan bitti defol git sakın dönme şimdide birşey olmamış gibi mesaj atıyor bana affetmeyeceğim Galiba kalbim çok kırıldı siz olsanız ne yapardınız böyle biriyle evlensem hayatımın hatasını yapmış olurmuyum

Yukarı Alt