Ombre felaketi yardım edin(fotoğraflı)

elantim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2014
312
282
Omreyle alakasi yok ama sari rengi seviyorsan gayette guzel olmus.diplerin koyu olmasi yuzunu canli gosterir bir kac arkadasimda sizinkine benzer gordum cokta yakismisti

SarI Frezya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2014
44
20
İstediğin renkle alakasız olmuş ama boşa üzülme bence yine de o kadar kötü değil. Yani bu saçı görünce uçtaki rengi beğendim ama dipler koyu olduğu için geçis çok sert olmuş diye düşündüm. İstediğin renge işi bilen bir kuaför rahatlıkla geçer çünkü saçların açık renk olmuş istediğin renkse daha koyu bir renk, bal köpüğü mü oluyor her neyse işte olur bence açtırmadan üstüne renk atılınca yanma da olmaz zaten. Bence çok da güzel olacak

founda

Guru
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
914
44
Arkadaşlar ben tam 1350 lira ödedim ve aynı işlemi yaptı hatta saçımın diplerini bile boyamadı. Uçları böyle açtı bıraktı. Dipler kendi rengim koyu aralar açık kumral sonra sarı falan karman çorman. Sarılık bazı yerler yumurta gibi çiğ değişik bir renk. Hiç havalı değil. Bir kat boyasam alttan sarılar çıksa açık kumral hangi renk olur ki? kumral 7.0, 7.3 veya..? yeşillensin de istemiyorum. Özellikle inoa'dan önerebileceğiniz bir ton var mı?

TEEN ROSE

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2020
184
156
Açıp bırakmış ne tonlarda bir ombre istemiştiniz ona bıraksanız bile açtıktan sonra üstünden renk geçmesi lazım kendiniz rastgele boyamışsınız gibi bir görüntü olmuş fön cekip bakarsanız zaten daha iyi anlarsınız ayrica ombre için cok üstten başlamış 😐 Bence ayni kuaföre gidip memnun kalmadiginizi söyleyin bu ombre değil çünkü

Yukarı Alt