Önü sıkan ayakkabı nasıl genişletilir? Acil yardım

pacwoman

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
22
Kızlar çok uygun fiyatı var diye 36 numaralık ayağıma 35 numara ayakkabı aldım ama ayakkabının burnu öyle bir sıkıyor ki yürümek mümkün değil :KK14:
Ayakkabının ön ve yan kısımlarını biraz büyütmek mümkün mü?

guldnnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Aynı dertten ben de yakınıyorum canım, bir ayakkabım var çok güzel ama giymek işkence gibi. Varsa fikri olan arkadaşlar önerileri bekliyoruz..

funda30

hadi meleğim gell..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Kızlar çok uygun fiyatı var diye 36 numaralık ayağıma 35 numara ayakkabı aldım ama ayakkabının burnu öyle bir sıkıyor ki yürümek mümkün değil :KK14:
Ayakkabının ön ve yan kısımlarını biraz büyütmek mümkün mü?
Slm cnm..Eğer bi ayakkabı tamircisine götürerek kalıba sokmasını istersen biraz açılır ayakkabın.:KK34:

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
Emoji Skoru
21.585
Bir poşette bir gece buzlukda bekletmenin biraz gevşettiğini duydum.

DaiSY666

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Kalip vurdurabiliyorlar evet ama çok sikiyorsa faydali olmaz sanmiyorum ama yinede deneyin
baska türlüde benim gibi yapip o ayakkabiyi giymeyin
bende bir ayakkabi aldim tam ayagimin numarasi aslinda ama arkasi vuruyordu inat ettim giydim ve şu an halim içler acisi :KK70:

pacwoman

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
22
bi video izledim az önce bi poşete su koyup onu ayakkabının içine koydu sonrada ayakkabıyı derin dondurucuya koydu su donunca çıkardı genişlediğini gösterdi yarın denemeyi düşünüyorum:21:

guldnnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
bi video izledim az önce bi poşete su koyup onu ayakkabının içine koydu sonrada ayakkabıyı derin dondurucuya koydu su donunca çıkardı genişlediğini gösterdi yarın denemeyi düşünüyorum:21:
Aynı videıyu ben de izledim canım, sonra açtım yazını gördüm:) bende deneyeceğim hem de bu gecee:)

_CandaS_

Çok şükür seni bana verene ...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
70
Valla benim ayakkabılarımda çok sorunludur... Sıkanları hep buzdolabın nofrost kısmına koyar 1 gece bekletirim açılır. Yetmezse birkaç gece daha bekletirim ve mutlaka açılır ... Tavsiye ederim ...

Yukarı Alt