Optelli güneş gözlükleri

snm79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ben 2 sene önce 80 tlye almıştım çok da severek takıyordum bu sabah sapı elimde kaldı :KK43:(

tourmaline

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
122
ben 2 sene önce 80 tlye almıştım çok da severek takıyordum bu sabah sapı elimde kaldı :KK43:(
garantisi vardı ben alırken ama süresi ne kadar acaba bilmiyorum ? aldığın yere götür yaptırırlar..

BenNeYaptim

huhuhu<3
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
:KK52:
neeeeee 60 mı 80 mi..??
allahım ne olck bnm bu halim ..:):)
bn raybann wayfarer göslüğünü 250 ye aldım !! ve bu %50 indrmli hali .. normalde 508 flnlar..
allahım allahımmm....:KK14: ne olacam bn böyle..:KK14:
neyse bu gözlük spor oldugu için bi tane de şık bise istiyordm bu markadan alırım onu da:63:
kalitelymişte güzell model varmı arkadaslar ?:78:

Son düzenleme:

tourmaline

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
122
:KK52:
neeeeee 60 mı 80 mi..??
allahım ne olck bnm bu halim ..:):)
bn raybann wayfarer göslüğünü 250 ye aldım !! ve bu %50 indrmli hali .. normalde 508 flnlar..
allahım allahımmm....:KK14: ne olacam bn böyle..:KK14:
neyse bu gözlük spor oldugu için bi tane de şık bise istiyordm bu markadan alırım onu da:63:
kalitelymişte güzell model varmı arkadaslar ?:78:
artık 60 a yoktur bence ama ben de rayban alamayanlardanım , işe başlarsam inşallah bir tane de kaliteli birşey alırım..kırmızı gözlük de seviyorum, renk renk lazım aslında ya ...gerçi genelde gözlükleri kafama takıyorum o da ayrı bir muamma, hiç gözüme taktığım olmuyor :KK70::KK70:

BenNeYaptim

huhuhu<3
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
artık 60 a yoktur bence ama ben de rayban alamayanlardanım , işe başlarsam inşallah bir tane de kaliteli birşey alırım..kırmızı gözlük de seviyorum, renk renk lazım aslında ya ...gerçi genelde gözlükleri kafama takıyorum o da ayrı bir muamma, hiç gözüme taktığım olmuyor :KK70::KK70:

bn o wayfarern beyaznı aldım kısın ama kısın daha cok takmıstım şimdi hiç tkmadım ..:):)
ama dediğim gibi şık bişe de istiyorum (normlde hep spor giyerm bn) mango da cok güzel göslkler oluyor hemde 40 lira faln ama korkuyodm kalitesz cam mı diye acaba .. şimdi de gördüm arkadaslar gözlüğe hem kaliteli hem ucuz diyorlar ordan mı alsam dedim .. :)
ama haklısn renk renk olmalı aslınddaaa:KK52:

snm79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
benim gözlüğün garantisi dolmuş malesef...neyse 1 aya göz grupta indirim başlar o zaman alırım artık, yine klasik bi şeyler istiyorum şimdilik kenarları parlak parlak sırıtsa da ray banimle idare edicem.((

mina82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
an itibariyle optelli markofoni de 35 tl:)

:KK52::96::82::81::KK64::KK66::KK9:

melek3004

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
19
yaaa inanmıyorum ben markafonide gördüm ama çok ucuz demekki keliteli değil diye hiç bakmadım.çok üzüldüm şimdi yaa gitti 35tlye gözlük:KK43:

TK646

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Markafoni'den almadığınıza pişman olmayın,tedarikçi firma ile anlaşamamışlar yollamadılar Optellileri 1 ay oldu nerdeyse.

Yukarı Alt