Opu

Yasemin Sunar Alpdogan

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2019
47
18
Bugün 3. Kez yumurta toplama işlemi yapıldı, 6 yumurtadan sadece 2 si işe yarar çıktı, diğerleri ya boş yada işleme alınmayacak kadar kalitemizmiş 😢 Bakalım 5. Güne ulaşabilecekler mi 😣

Vatanimsensin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2016
432
428
Hakkınızda hayırlısı olsun. İnşallah inatçı olup gelişimlerini tamamlarlar. Olacak olduktan sonra 1 taneylede olur. Gönlünüzü ferah tutmaya çalışın. Diğer ilk iki tedaviniz nasıl sonuçlandı

Yasemin Sunar Alpdogan

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2019
47
18
Hakkınızda hayırlısı olsun. İnşallah inatçı olup gelişimlerini tamamlarlar. Olacak olduktan sonra 1 taneylede olur. Gönlünüzü ferah tutmaya çalışın. Diğer ilk iki tedaviniz nasıl sonuçlandı
İlk tur 3 yumurta toplandı,hiçbiri 5. Güne ulaşmadı, 2. Tur 6 yumurta toplandı,2 tanesi 5. Güne ulaştı ve donduruldu, bu tur doktorum 6 tane demişti ama ancak 2 tanesi kaliteliymiş, diğerleri ya boş yada çok kalitesiymiş o yüzden ikisini döllendirecekler, umarım dediğiniz gibi inatçı çıkarlar da 5. Güne ulaşırlar, benim tedavim normal süreçten biraz farklı, havuzda toplanıp ayıklamaya gönderilecek bu yüzden süreç fazlasıyla uzuyor 😔

Vatanimsensin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2016
432
428
Hmm anladım Allah yardımcınız olsun inşallah her şey yolunda gider. Havuz yöntemini duydum ama içeriğini pek bilmiyorum. 2.tedavide dondurulan embriyolar noldu duruyor mu yoksa transfer edildi de tutmadı mı

Yasemin Sunar Alpdogan

Yeni Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2019
47
18
Hmm anladım Allah yardımcınız olsun inşallah her şey yolunda gider. Havuz yöntemini duydum ama içeriğini pek bilmiyorum. 2.tedavide dondurulan embriyolar noldu duruyor mu yoksa transfer edildi de tutmadı mı
Duruyor havuzda 12 tane oluncaya kadar birikecek, Ankaraya ayıklamaya gidecek,sağlıklı olanlar kalacak diğerleri çöpe, sağlıklıların içinden transfer olacak yani benim transfer aşamasına gelebilmem için daha çoookkkk uzun yolum var maalesef 😔

Yukarı Alt