• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Örgü Yarışması yapalım mı?

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
32.663
23.789
Oy canım benim buraya koyduklarım fikir olması açısından netten alıntı hep ama kk için güzel fikir.İnş katılan olur:KK15::KK69:

yaprak02

**Nar Tanesi**
Pro Üye
29 Haziran 2016
1.426
2.407
Örgü bilirim:KK69: diyenler kendi aramızda bir örgü konusu belirleyip anlatımlı örelim mi? Ve puanlar verilerek 1. Seçelim:sampiyon:. Örgülerimiz tekrar hayat bulsun:nazar: Ben VARIM diyenleri görelim ki ; yönetim bizimle olsun :KK56:
Madem katılım olmadı proje rafa kaldırılır:KK56: örgülerimiz :KK69: de tarih içerisinde kaybolup gider :ruh:Yapacak bir şey yok:işsiz:

Pembis Hayaller

Huzurla gel Meleğim ❤
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
15 Ocak 2016
4.058
23.269
Bn vaarrimm

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-09-2020

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 207 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudu düzelmeye devam ediyor. Gövdesi uzar ve duşusu daha dik olur. Rahminizin boyu artık küçük bir greyfurt büyüklüğünde. Bu hafta sonunda bebeğiniz yaklaşık 30 ml (3 çorba kaşığı) amniyotik sıvı işçinde yüzüyor olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt