Ortak arkadaş fotoğrafları.. Sonunda psikolog..

Lunatix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
3 Ekim 2015
Mesajlar
247
Emoji Skoru
139
Merhaba,
İçim bunaldı çok. Yazmak istedim buraya..
2-3 gündür kötü hissediyorum kendimi. Onca yapılana rağmen eski zamanları çok özlüyorum ya da beynim bana bir oyun oynuyor.. dün gece çok ağladım uzun zamandan beri içim doldu. Sanki o beni aramadıkça beni bıraktığına daha çok inanamıyorum. Numaramı bile silmiş oysa.
Kalabalık bi arkadaş grubumuz vardı tatillere her yere gittiğimiz. Onun cok samimi erkek arkadaşları ve kız arkadaslarından oluşan.
Bugün story atmış kızlardan birisi ınstagramda. Çocuklardan bir tanesi evlenme teklif etmiş. Ki grupta herkes bizi örnek çift sayardı. Hiçbiri yaramaz çocuklar değilerdi ama yine de görünce içim ezildi. O da orada tabii. 1 aydır ilk kez gördüm. Cok kötü oldum.
Ortak arkadaşları onların ne suçu var diye düşünerek silmiyordum, ama görmek canımı yakıyor çok. Orada ben de olmalıydım hissini atlatamadım. Arayacaktım az daha. Zor tuttum engelledim kendimi.

Psikologa gittim bugün özel hastananede. 45 dk dinledi notlar aldı. Psikoterapi için yine gel dedi haftada 1 kez. Faydasını gören var mı? İyileşen bu süreçte.
Ben bi iyiyim bir çokkötüyüm. Benim numaramı sildiğinden berii içim öfkeliydi hiç bakmıyordum hesaplara. Ama yine bir kötüleştim bugün gördüğüm fotoğraflar da üstüne..
yazmak içimi dökmek istedim..
 

MySweetHeart

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Katılım
3 Mart 2013
Mesajlar
771
Emoji Skoru
1.733
Zaman zaman zaman...
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-12-2019

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 173 gün kaldı.

Bebeğinizn başı ve boynu artık daha dik ve düz bir hatta görülüyor. Önümüzdeki 3 ay boyunca daha çok kilo alacaksınız. Bunun sebebi bebeğinizin hızla büyümesi. Kilo artışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

MissCherryBlossom

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Pro Üye
Katılım
23 Ağustos 2012
Mesajlar
30.138
Emoji Skoru
103.878
Simdi ablacim adami ozlemis de olabilirsin ama adamlayken takildigin o arkadas grubunu ve o sosyalligin sana sundugu mutlulugu da ozlemis olabilirsin.

Bence 2.secenek burda, arkadas grubunu ve onlarla takilmayi ozlemissin. Sen de baska arkadaslar bul sosyalles, kafan dagilir hem de daha mutllu hissedersin.
 

Birgaripinsan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
23 Eylül 2016
Mesajlar
3.846
Emoji Skoru
10.890
En çok da o yabancı olmak hissi koyar insana. :) geçer üzülme unutuluyor.
 

Lunatix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
3 Ekim 2015
Mesajlar
247
Emoji Skoru
139
Bence insan kendinin psikologudur. Eğer silebiliyorsanız o insanları hesabınızdan silin yok silemiyorsaniz gönderileri engelleyin anasayfaya düşmesin storyleri de izlemeyin. Yanınızda olması gerekseydi yanınızda olurdu.
Şİmdi baktım gönderi ve hikaye gizleme seçeneği varmış. Yaptım, teşekkür ederim..
 

Bixerhatin

Denizim
Pro Üye
Anneler Kulübü
Katılım
17 Nisan 2018
Mesajlar
1.071
Emoji Skoru
3.480
Yaş
38
Yani sadece bu konu da yardım alıyorsanız. Psikoloğa gitmeyin derim.
Çünkü haftada 45dk boyunca O adamdan bahsetmek unutmanızı geciktirecek kendinize yapmayın bu kötülüğü ve ortak arkadaşlardan mutlaka kurtulun
 
Yukarı Alt