Ortak arkadaş fotoğrafları.. Sonunda psikolog..

Lunatix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2015
247
139
Merhaba,
İçim bunaldı çok. Yazmak istedim buraya..
2-3 gündür kötü hissediyorum kendimi. Onca yapılana rağmen eski zamanları çok özlüyorum ya da beynim bana bir oyun oynuyor.. dün gece çok ağladım uzun zamandan beri içim doldu. Sanki o beni aramadıkça beni bıraktığına daha çok inanamıyorum. Numaramı bile silmiş oysa.
Kalabalık bi arkadaş grubumuz vardı tatillere her yere gittiğimiz. Onun cok samimi erkek arkadaşları ve kız arkadaslarından oluşan.
Bugün story atmış kızlardan birisi ınstagramda. Çocuklardan bir tanesi evlenme teklif etmiş. Ki grupta herkes bizi örnek çift sayardı. Hiçbiri yaramaz çocuklar değilerdi ama yine de görünce içim ezildi. O da orada tabii. 1 aydır ilk kez gördüm. Cok kötü oldum.
Ortak arkadaşları onların ne suçu var diye düşünerek silmiyordum, ama görmek canımı yakıyor çok. Orada ben de olmalıydım hissini atlatamadım. Arayacaktım az daha. Zor tuttum engelledim kendimi.

Psikologa gittim bugün özel hastananede. 45 dk dinledi notlar aldı. Psikoterapi için yine gel dedi haftada 1 kez. Faydasını gören var mı? İyileşen bu süreçte.
Ben bi iyiyim bir çokkötüyüm. Benim numaramı sildiğinden berii içim öfkeliydi hiç bakmıyordum hesaplara. Ama yine bir kötüleştim bugün gördüğüm fotoğraflar da üstüne..
yazmak içimi dökmek istedim..
 

MySweetHeart

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Mart 2013
771
1.755
Zaman zaman zaman...
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-12-2019

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 21 gün kaldı.

Doğumunuz yaklaştıkça amniyotik kesede yırtık veya delinme olabilir. Genelde bu yoğun bir sıvı boşalması değil bir sızıntı şeklinde görülür. Amniyotik sıvı sızıntısı yaşıyorsanız doktorunuza başvurunuz. Kanlı vaginal akıntılar doğumun bir işaretir. Yalancı sancılar çok sık görülür. Her zaman doktora gidilerek kontrol edilmesi daha güvenlidir. Bu evrede doğan bebekler tam gelişmiş kabul edilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Lunatix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2015
247
139
Bence insan kendinin psikologudur. Eğer silebiliyorsanız o insanları hesabınızdan silin yok silemiyorsaniz gönderileri engelleyin anasayfaya düşmesin storyleri de izlemeyin. Yanınızda olması gerekseydi yanınızda olurdu.
Şİmdi baktım gönderi ve hikaye gizleme seçeneği varmış. Yaptım, teşekkür ederim..
 

Bixerhatin

Denizim
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
17 Nisan 2018
1.219
4.173
Yani sadece bu konu da yardım alıyorsanız. Psikoloğa gitmeyin derim.
Çünkü haftada 45dk boyunca O adamdan bahsetmek unutmanızı geciktirecek kendinize yapmayın bu kötülüğü ve ortak arkadaşlardan mutlaka kurtulun
 
Yukarı Alt