ORYANTAL NASIL ÖĞRENİLİR ?NASIL GELİŞTİRİLİR ? !!!ACİLLLLLL!!!

zikzok

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
30
106
MERHABA öncelikle oryantali ve oynayanları çok çekici buluyorum bu yüzden yapmak istiyorum bir de oryantalin vücut şekillendirme gibi bi özelliği varmış ve bel inceltiyormuş.Aynı zamanda kızlar oryantalle kalçalarımı ön plana çıkarıp göğüslerimi de dikleştirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

ChocolateCookie

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2019
2.386
21.052
MERHABA öncelikle oryantali ve oynayanları çok çekici buluyorum bu yüzden yapmak istiyorum bir de oryantalin vücut şekillendirme gibi bi özelliği varmış ve bel inceltiyormuş.Aynı zamanda kızlar oryantalle kalçalarımı ön plana çıkarıp göğüslerimi de dikleştirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Dans kursuna gidin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-12-2019

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 120 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudu daha orantılı bir hale geldi. Bebeğinizin kafası hala vücuduna oranla büyük olsada, bacakları, kolları ve gövdesi eskisi kadar kısa değildir. Cildiniz gerildikce, göbek kaşıntısı yaşayabilirsiniz. Anneler kilo almayı kendilerine sıkıntı yapabilir fakat hamilelik boyunca beslenme bebeğin gelişimi için hayati önem taşır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

DenizinYosunKokusu

Mavine,serinliğine,yakamozuna 💕
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2015
15.869
52.121
Hımm acil diyorsuno_OO halde gözlerini kapat canım,yere bağdaş kur,Nesrin Topkapıyı hayal et,bir ışık huzmesi göreceksin,sana feyz aktaracak,nasıl gerdan kırılır,nasıl kemiklerinden arınmış gibi kıvrılınır 🐉:KK45:
Yumurta kapıya sıkışmadan öğrensen ya bu kadar acil durumda kalacağına,aç bir video başla,daha ne denir ki yani:)

Yukarı Alt