• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Ovalisyon testi

Evva ahir

Özlemim😔
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2019
2.901
5.926
Kızlar benim ovalisyon testlerim bu şekilde sizce nasıl peki üçününde bu koyulukta olması normalmidir sizce kızlar 24 olan bugün daha silik çıktı bu ne anlama geliyor çatlamışmıdır acaba testleri yaptığım her gün değerlendirdim açıkcası inşallah olur çok merak ediyorum akıntım devam ediyor bu arada bazen çok açık pembe bazen şefaf akıntıyla birlikte kırmızı renkte uzayan akıntı kızlar böyle bir durum yaşayan oldumu acaba bana anlatsanızda biraz rahatlasa içim
15798721153873136429014830648591.jpg

Zzeehhrraaaa

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2020
332
313
Canım 22sinde yumurtlama olmuş gibi ondan sonra da silikleşemeye başlamış zaten

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-10-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 130 gün kaldı.

Bu noktada bebeğiniz çok zayıf, yalın durumda. Vücut ağırlığında sadece %3,5 oranında yağ bulunuyor. Bu oran önümüzdeki hafta ve aylarda değişecek. Bebeğinizde biriken yağlar doğumdan sonra gıda ve enerji olarak bebeğiniz tarafından kullanılacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Evva ahir

Özlemim😔
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2019
2.901
5.926
Canım 22sinde yumurtlama olmuş gibi ondan sonra da silikleşemeye başlamış zaten
İnşallah canım ya dua edin nolur valla sabır kalmadı ama ne bileyim insan bi şekilde umutlanıyor Allah hakkımızda hayırlısını versin bu arada teşekkür ederim canım cevabın için Allah razı olsun

Evva ahir

Özlemim😔
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2019
2.901
5.926
Üçünü değerlendirdim bilmiyorum artık bu ay ne olucak lekelenme de olduğu için daha çok meraklandım inşallah iyiye işarettir Allah hepimize sağlıklı sonra hayırlı evlatlar nasip etsin diliyen herkese inşallah amin

Zzeehhrraaaa

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2020
332
313
İnşallah canım ya dua edin nolur valla sabır kalmadı ama ne bileyim insan bi şekilde umutlanıyor Allah hakkımızda hayırlısını versin bu arada teşekkür ederim canım cevabın için Allah razı olsun
Allah senden de razı olsun biz de bu ay denemeye başladık insan kendini umutlandırmak istemiyor daha ilk deneme diye ama içten içe de inanıyor hakkımızda hayırlısı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-10-2020

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 130 gün kaldı.

Bu noktada bebeğiniz çok zayıf, yalın durumda. Vücut ağırlığında sadece %3,5 oranında yağ bulunuyor. Bu oran önümüzdeki hafta ve aylarda değişecek. Bebeğinizde biriken yağlar doğumdan sonra gıda ve enerji olarak bebeğiniz tarafından kullanılacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Evva ahir

Özlemim😔
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2019
2.901
5.926
Allah senden de razı olsun biz de bu ay denemeye başladık insan kendini umutlandırmak istemiyor daha ilk deneme diye ama içten içe de inanıyor hakkımızda hayırlısı
Aynen öyle canım ne güzel inşallah çok beklemezsin ilk denemende alırsın kucağına meleğini rabim nasip eder inşallah :anneadayı:

Evva ahir

Özlemim😔
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2019
2.901
5.926
22,23 yumurtlama gibi... 24 yumurta çatlamış. Hayırlısı olsun
a ay inşallah Allah'ın izniyle ya bakalım yaıda yapıcam testi silik çıkarsa demekki çatlamıştır en önemlisi inşallah olmuştur canım cevabın için teşekkür ederim:21::KK25:

Sldangl

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2020
115
54
Kızlar benim ovalisyon testlerim bu şekilde sizce nasıl peki üçününde bu koyulukta olması normalmidir sizce kızlar 24 olan bugün daha silik çıktı bu ne anlama geliyor çatlamışmıdır acaba testleri yaptığım her gün değerlendirdim açıkcası inşallah olur çok merak ediyorum akıntım devam ediyor bu arada bazen çok açık pembe bazen şefaf akıntıyla birlikte kırmızı renkte uzayan akıntı kızlar böyle bir durum yaşayan oldumu acaba bana anlatsanızda biraz rahatlasa içim Eki Görüntüle 2580587
24 çatlama

Yukarı Alt