Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

hilal-ss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2020
296
1.483
Hanımlar merhaba ben bugünde ovülasyon testi yaptım şimdi ikisini atıcam. Üstteki dün altta ki bugün. Hâlâ koyu çıkıyor. bir de başka bir topikte c çizgisinin de koyu olmasının gerektiğini okudum öyle mi ?
Evet ya aynı koyulukta ya daha koyu olması lazım pik olmamış bence

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-05-2021

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 195 gün kaldı.

Önümüzdeki 2 hafta içinde bazen bebeğinizin böbrekleri tarafından oluşturulan idrar amniyotik sıvı içine atılmaya devam edecek. Bebeğinizin her bir böbreği 800.000 hassas nefron ve atık tarama hücresi içerir. Anneler, artık hareketlerinizi kısıtlamayacak ve kan dolaşımını engellemeyecek rahat kıyafetler giymeğe başlamalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

hilal-ss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2020
296
1.483

Önümüzdeki 2 hafta içinde bazen bebeğinizin böbrekleri tarafından oluşturulan idrar amniyotik sıvı içine atılmaya devam edecek. Bebeğinizin her bir böbreği 800.000 hassas nefron ve atık tarama hücresi içerir. Anneler, artık hareketlerinizi kısıtlamayacak ve kan dolaşımını engellemeyecek rahat kıyafetler giymeğe başlamalısınız.

nurecer

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2020
66
284
27
Evet ya aynı koyulukta ya daha koyu olması lazım pik olmamış bence
Ama T çizgisi daha önemli değil mi. Ben bir de Çarşamba doktor muayenesi oldum bana tam yumurtlama günün hatta yumurtam 33mm büyüklüğündeydi. Böyle dedi. O gün geldim eve ve bura ile tanıştım gittim yaptım c yine silikti. Eğer pik değilse doktor da derdi öyle değil mi kafam karıştı.😐

hilal-ss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2020
296
1.483

Fly3646

🧿Var bir hayalimiz 🤰🏻👨‍👩‍👧
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2016
4.505
17.406

teolog8579

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2018
5.220
16.365

Nur_hayat2005

Hemşire hanııımmm 👩🏼‍⚕️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2018
2.052
3.324

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-01-2021

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 73 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

teolog8579

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2018
5.220
16.365
Kızlar iyi Geceler :) adet oldum sonunda hoplamalar boşa gitmedi :halay: Şimdi sora yarın yaptıracağım testlerde onlarda halloldumu başlıyorum dua edin bana🤲
Çok sevindim canım. Hadi güzel başlangıçlar olsun inşallah ❤️

teolog8579

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2018
5.220
16.365