Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

teolog8579

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2018
5.220
16.365
Herşey güzeldi ama benim kafamda bir sürü soru var. En son gittiğimde cumartesi günü 25 mm olmuştu yumurtamın biri. Pazar sabahı iğnemi vurdum pazartesi akşam 7 dede işlem gerçekleşti.
Dr um hiç yumurta çatlamışmı çatlamamışmı bakmadı bile. Dedim çatlamama gibi bir şey olabilir mi. İmkanı yok dedi.
Eşimin değeri gayet iyi çıktı.
Sanırım daha önceden hamile kalmış olmamdan kaynaklı bu şekilde hareket edip ilaç verme gereğide duymadı.
Bu sabah hafif pembe bir akıntı gelmiş sizlerde böyle bir şey oldu mu
yumurta konusunu ben de merak
Bana da,ilaç vermediler, bende acı çektim işlem sırasında, zor işler gerçekten, bakalım 15. Günü bekliyorum jellerin bitmesini. Dünle, bugün test yaptım tek çizgi cıktı. Yine de bir umut bakalım.
Umarım çok uğraştırmaz.Bunları kaç kez yaşama duygusu çok kötü hissettiriyor.

teolog8579

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2018
5.220
16.365
Arkadaşlar eşimin sperm yıkanmış 5 milyon yazıyor. Doktor birşey demedi. Nasıl acaba, yorumlar mısınız. Çok sık boğaz ediyorum belki ama ne bileyim insan çok isteyince böyle oluyor

dlkkydlntpl

Cemre + Umut = 👨‍👩‍👧‍👦
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2017
12.103
11.140
29
Progesteron yüklüymiş duphaston denilen ilaç, hem bebeğin tutunması hemde düşük riskini azaltmak için verdiğini düşünüyorum,ilaç bittikten bikaçgün sonra gebelik yoksa adet görücem..
Anladım sut hormonu yuksekken verılıyo ben erken dogum yapınca kullanmıstım genelde progestan verıyolar dıye bılıyordum ıns ıse yarasın cnm

damlacik88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
3.193
3.474
KIzlar igneyi 9. Unda olmustum
2C240D74-FA3D-45B3-BC14-82BBBFC6DA02.jpeg

Alttaki dun ustteki bgnden (ilk
Idrar degiller)

Insallah 2. Cizgim
Hic kaybolmaz

olite

Guru
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2008
1.611
4.373
Progesteron jeli, rahim duvarı kalınlığını arttırıp bebeğin oluşabileceği bir yatak gibi rahmi hazırlaması içinmiş. Umarım güzel cümle kurmusumdur :)
Evet gayet güzel anladım 😊

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-03-2021

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 141 gün kaldı.

Bebeğinizin saçları artık yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Bir ay içinde belki bebeğinizin saçları 1 cm den uzun olacaktır. Uyurken solunuza doğru yatarken bacaklarınızın arasına bir yastık almanız bacaklarınızı paralel tutmanıza ve böylece daha rahat uyumanıza yardımcı olacaktır. Eğer annede hemoroid görülürse buz torbaları veya ilgili merhemler yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

olite

Guru
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2008
1.611
4.373

Bebeğinizin saçları artık yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Bir ay içinde belki bebeğinizin saçları 1 cm den uzun olacaktır. Uyurken solunuza doğru yatarken bacaklarınızın arasına bir yastık almanız bacaklarınızı paralel tutmanıza ve böylece daha rahat uyumanıza yardımcı olacaktır. Eğer annede hemoroid görülürse buz torbaları veya ilgili merhemler yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

olite

Guru
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2008
1.611
4.373
T teolog8579 bize sadece gayet güzel dendi. Sayısını bilmiyoruz bile.
Seninle şimdi aynı zamanı beklicez sonuç için dimi cnm. Şuan lekelenmen varmı

olite

Guru
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2008
1.611
4.373
Bana da,ilaç vermediler, bende acı çektim işlem sırasında, zor işler gerçekten, bakalım 15. Günü bekliyorum jellerin bitmesini. Dünle, bugün test yaptım tek çizgi cıktı. Yine de bir umut bakalım.
Bende ovulasyon testi yaptım hala koyu çizgi 😂 diyorum yumurta çatşamadımı acep

olite

Guru
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2008
1.611
4.373

dlkkydlntpl

Cemre + Umut = 👨‍👩‍👧‍👦
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2017
12.103
11.140
29

asli1993

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2019
1.215
2.381
27
kızlar siz catlat.a ignesi oldugu gün iliski oldumu bir sakincasi olurmuki illa 36 saati beklemekmi gerekir

Siyah inci86

Rabbi hebli minessalihin
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2012
234
616
34
Kızlar ben de 9 Eylül de çatlatma iğnesi oldum bat 25 Eylül sanırsam herkes beklemede bu ay, bana da ek ilaç vermedi bi kızım var 6 yaşında, ilginç olan 4 yıldır istiyorum olmadı, sorun da gözükmüyor ama 4 yıl oldukca fazla ilk klomenle başladık umarım devamı gelmeden hepimiz ekime kadar hamile kalırız 🤲