Ovitrelle çatlatma İğnesi olanlar

vuslatahasretim

Kûn Fe Yekûn
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
856
Evet canım çatlatma iğnesi olduğun gün bırak hayıtı ana incir yada kefire devam edebilirsin benim yarın 13. Günüm devam ediyorum. Rabbim tez zamanda hayırlı bi şekilde yüzümüzü güldürsün inşallah
amin canim. insallah. tamam öyle yaparim sagol. incir prolaktini yükseltiyormus o da iyi degilmis galiba anlamiyorum pek

dekrsz

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
86
canin önce siliklesip sonra koyulasiyorsa olma ihtimali yüksek. insallah vardir 7 yumurtada sansin yüksek bence
Doktorda öyle dedi ama bazen var gibi hissediyorum bazen yok gibi geliyor kasık ağrım oluyor göğüslerim dolgun sırt ağrım çok var kürek kemiğimin altı ama hiç akıntı vs yok kupkuruyum desem yeri

elzem00

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
305
Kızlar çatlatma iğnesinden sonra hissettinizmi çatladığını nasıl bişey olmuştu benm kasıklarımda dolaşan sanki iğne batırırmış gbi ağrılar oldu bugün

vuslatahasretim

Kûn Fe Yekûn
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
856
Doktorda öyle dedi ama bazen var gibi hissediyorum bazen yok gibi geliyor kasık ağrım oluyor göğüslerim dolgun sırt ağrım çok var kürek kemiğimin altı ama hiç akıntı vs yok kupkuruyum desem yeri
herkezde farkli belirtiler oluyor insallah sende vardir canim. bizede güzel haber verirsin insallah

vuslatahasretim

Kûn Fe Yekûn
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
856
Kızlar çatlatma iğnesinden sonra hissettinizmi çatladığını nasıl bişey olmuştu benm kasıklarımda dolaşan sanki iğne batırırmış gbi ağrılar oldu bugün
ben ilkinde ve sonkinde farketmedim. 2. sinde tam saatini farkettim. sabah 8-12 agri oldu 11 de en cok agri olmustu o ara catladigini hissettim. baya bir batma oldu yumurtanin oldugu tarafta. ara sira nefesimi tuttum elimle üzerine bastirdim cok agrimisti batmisti. bu da yine belki herkezde ve her catlamada farkli olabilir

elzem00

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
305
ben ilkinde ve sonkinde farketmedim. 2. sinde tam saatini farkettim. sabah 8-12 agri oldu 11 de en cok agri olmustu o ara catladigini hissettim. baya bir batma oldu yumurtanin oldugu tarafta. ara sira nefesimi tuttum elimle üzerine bastirdim cok agrimisti batmisti. bu da yine belki herkezde ve her catlamada farkli olabilir
Beni yarın kontrole çağırdı çatlamışmı diye bakıcak inş çatlamştır

TTKA

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
Cnm belirti yaşadın mı
Canım henüz hamile miyim değilmiyim bilmiyorum ama eğer hamileysem enn büyük belirtim göğüslerim oldu. Normalde adetten bir yada şki gün önce maksimum 4-5 gün önce dolgunlaşırdı. Ama adete 12-13 gün kala bile dolgunlaştı bu ay. Hatta ağrıyor bayaa.. bir de su gibi renksiz akıntım var son bir hafta dır falan. Çok fazla ama gün içindesık sık adet mi oldum diye tuvalete gider oldum.. umarı. Gebelşk vardır ve bunlar onun belirtileridir

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-01-2020

Hamileliğimin 5. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 246 gün kaldı.

Bugün, bebeğinizin kasları, kemikleri, omuriliği ve kalp gelişimi için büyük bir gün. Kalsiyum, magnezyum ve potasyum bebeğin kalp gelişimine doğrudan etki eden besin maddeleridir. Bu elementler sinir uyarılarının iletimi, kalp kasının kasılması, kasların gevşemesi ve kasılması için çok gereklidir. Bebeğiniz karaciğeri bugünlerde oluşmaya başlıyor.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt