Ovitrelle Çatlatma İğnesinin İlk 7 Günü (Test Fotoğraflarıyla)

Duammmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
7 Mayıs 2016
Mesajlar
274
Emoji Skoru
186
Kızlar asilama önce si doktor rahim ince diye estrofem verdi onu içmeye başladım yarın yine kontrolüm var ins yeterli büyüklüğe ulaşır rahimde yumurtalar da normelde pco
 

Rzgrksy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
6 Haziran 2019
Mesajlar
62
Emoji Skoru
26
Merhaba arkadaşlar,
Birçoğumuz artık bu iğneyle hamile kalmaya çalışıyoruz. Ben bu kez her adımı yazmaya karar verdim. Her gün idrar testi yapıp iğnenin etkisi ne zamana kadar sürüyor diye de baktım. Vücudumda olanları, iğne etkilerini... Bu arada benim sol tarafımda 18mm olan tek bir yumurtam vardı iğnemi olurken ve iğneyi de göbeğimin sol tarafından vurdum. Hiçbir kür vs uygulamadım sadece çok çeşitli besinler yemeye ve su içmeye özen gösterdim. Eşimin hiçbir problemi yok (hızı, kalitesi, sayısı çok iyi hatta çok çok iyi çıktı)

1. gün pek bir şey hissetmedim, sadece biraz gazım vardı ve ilişki oldu.

2. gün birden vuran şiddetli bel ağrılarım oldu gazım çok fazlalaştı ve göbeğim dehşet şişti. Wc ye bile iki büklüm gitmeye başladım. Sadece cenin pozisyonunda karnıma ve bacak arama yastık alarak geçiyordu ağrılar. yine ilişki oldu.

3. gün bir öncekinden daha az sancılanma hissettim bütün gün uyudum neredeyse kafamı kaldıramadım ve aşırı baş dönmem oldu. bu arada karnımdaki şişlik gittikçe büyüdü ama sancısı azaldı.

4. gün işe başladım pantolon giyemiyordum ve çok zorlandım karnımdaki şişlikten kabız da oldum. fakat idrarımda artış oldu iki yudum bir şey içsem deli gibi sancı yapmaya başladı wcye gidene kadar. ilişki oldu fakat ilişki sonrası ayağa kalkınca çok şiddetli sancım oldu ağlatacak derecede.

5. gün şişlik inmeye başladı sol tarafımda pıt pıt atan bir şey hissettim tüm gün boyunca. bel ağrım azaldı fakat yine de atlayıp zıplayacak kadar geçmedi sancılar ve ağrılar

6. gün sancı sağ tarafıma da geçti orada da pıt pıt atan bir şeyler hissetmeye başladım ve reglin bir hafta öncesinde beni hep uyku basardı -bu arada ben normalde 5 max 6 saat uyurum- yine uyku basmaya başladı çok fazla uyudum regl belirtilerim başladı.

7. gün ben geceleri çok derin uyurum wcye kalkmam hiç fakat artık uyandığımda o kadar çok idrara sıkışmış hissediyorum ki karnım çatlayacak gibi oluyor ve sancım devam ediyor her iki tarafta da. şişlik baya baya indi sadece idrar sıkışması yaşıyorum ara ara da sancılar pıt pıt pıt şeklinde geçiyor.

Bu da her gün yaptığım Bhcg testlerim: Eki Görüntüle 2277526

İğnenin etkisi geçmek üzere artık. Umudum, etki geçtikten sonra tekrar koyulaşması. Test yapmaya devam edeceğim ve sizlerle paylaşacağım. Lütfen siz de deneyimlerinizi yazın.
Merhaba daha sonra ki yorumlarda kist olduğunu yazmıştın, benm sorum karnında şişlik varmıydı?
 
Yukarı Alt