• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Ovitrelle Vb. Çatlatma İğnelerinden Kaç Gün Sonra Testte Pozitif Sonuç Aldınız?

Ovitrelle Çatlatma İğnesini Vurulduktan Kaç Gün Sonra Testte Pozitif Sonuç Aldınız?

• Ankete Katılan
    406

phia

İçimdeki Minik Kalp
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2009
3.196
47
Merhaba Bayanlar;
Klomen vb. ilaçlar sonrasında uygulanan Ovitrelle veya türevleri çatlatma iğnesinden kaç gün sonra hamile olduğunuzu öğrendiniz?
:KK49:
Anketimize katılmanız, elimizdeki verileri yüzdeleştirip hamileliği bekleyen bizlerin fikir sahibi olmasını sağlayacaktır. :KK34:
Katılımınız için şimdiden teşekkürler, hayırlı doğumlar
:KK16:
Ayrıca Beta HCG sonuçlarınızı ve gününü de mesajlarsanız bizler için mükemmel olur :KK19:

phia

İçimdeki Minik Kalp
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2009
3.196
47
Bugün Ovitrelle'den sonraki 12. günüm idi fakat kan testinde negatif sonuç aldım.
İnşallah ki bir gün pozitif sonucu alır, konu sahibi olarak anketimizi yanıtlarım...

sbl2332

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2010
1.297
52
Canım harika olmuş anket olayı bizler için özellikle:)) Ovitrelleden sonra 8.günüm bugün allahım inş sonuç alırız hepimiz alanlardan da öğrenecek çok şey var...

N e V a

_Rüzgargülü_
Pro Üye
28 Şubat 2011
12.017
9.719
​Ovitrelle iğnesinden sonraki 17. gün regl oldum...
Canim demekki yumurtan igneden 3 gun sonra catlamis.. Benimde oyle olmustu,hayirlisi olsun onumuzdeki aylarda olur insAllah..
Benimde yarin gunum,olmazsam bi akc gun bekleyip test yaparim ama kasiklarim belim karnim dizlerim heryerim sizliyor regl olcak gibi bilmiyorum hamilelik belirtiside regl belirtisi gibi diyolar ama sanmam :KK19:

Yukarı Alt