Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Drkdrk

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
443

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-02-2020

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 211 gün kaldı.

Bebeğinizin kafası artık yuvarlak ama oransız bir büyüklükte. Bebeğinizin kafası neredeyse toplam uzunluğunun yarsı kadar. Bebeğinizin kafa dersini oluşturacak dokular bebeğinizin kafa tacı etrafına toplanmaya başladı. Bebeğinizin boynuda kurulmaya başladı. Bebeğiniz artık açıkca bir bebeğe benziyor. Ultrason fotoğraflarını saklamayı unutmayın :)

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Drkdrk

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
443
eger yapcaksan 14 bekle bari cunku varsa bile stres yapıyo cıkmazsa azcık bekle:anneadayı::emir_bebek:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-02-2020

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 211 gün kaldı.

Bebeğinizin kafası artık yuvarlak ama oransız bir büyüklükte. Bebeğinizin kafası neredeyse toplam uzunluğunun yarsı kadar. Bebeğinizin kafa dersini oluşturacak dokular bebeğinizin kafa tacı etrafına toplanmaya başladı. Bebeğinizin boynuda kurulmaya başladı. Bebeğiniz artık açıkca bir bebeğe benziyor. Ultrason fotoğraflarını saklamayı unutmayın :)

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Tatlibiber

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
158
Yİne çok okuyamadım bu ara, inşALlah iyidir herkes. Benim adete 5 gün var. Beklemek ne zor. Bugün test yaptım çıkmadı. Yumurtaa çatladığı 8 gün oluyor. Bekleyip görcez bakalım. Nasip 🤲🏼

hayaksii

Her Bir Yara'dan Haberdardır YARADAN!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
831
Aselece Aselece canım nasıl oldun daha iyisindir umarım. Dularım senin ve bebişinle inşAllah miniğin de sen de sorunsuz atlatıcaksınız bu dönemi:dua:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-03-2020

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 226 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık pigmentleşti. (bebeğinizin göz rengi doğumdan sonraya kadar belirlenemeyecektir.) Bebeğinizin bebek dişleri yada ilk dişleri diş etleri altında gelişiyor. Geçen 40 günlük gelişim boyunca bebeğiniz günde 1 mm büyümüştür. Fakat bu büyüme bütün vücut için geçerli değildir. Bir gün ayakları bir gün iç organlkarı şeklinde gelişme devam etmiştir. Bebeğinizdeki cinsel bezler belirginleşmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

aydodo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
182
Sen 14 gün sonra mı öğrendin yoksa daha geç mi?
Canım bekle biraz pikten sonra 12 gün gecsin valla Bnde bu ay güzel değerlendirdim Insallah tutar bir düşük yaptım onda planlı değildi gün saymamistim akışına bırakmıştım ama bunda stres yapıyorum nedense

Aselece

Hüküm ancak Allah'ındır..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.126
Aselece Aselece canım nasıl oldun daha iyisindir umarım. Dularım senin ve bebişinle inşAllah miniğin de sen de sorunsuz atlatıcaksınız bu dönemi:dua:
Iyiyim canim benim surekli yatıyorum ayakta fazla durmayim diye. Korkmuyor da degilim yanimda kimse yok diye.. bakalim Rabbim büyük.. sen ne yaptin nasil gidiyor calismalar beklemeler dilerim ki bu ay güzel haberler verirsin bana

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-10-2019

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 98 gün kaldı.

Bu noktada, bebeğiniz karnınızdaki konaklamasının üçte ikisini tamamladı. Önümüzdeki 3 ay içinde bebeğiniz sizinle hiç bir fiziki bağı olmadan hayatta kalabiliyor olacak. Hamileliğinizin 6. ayının sonunda bebeğinizin boyu en az 23 cm ve ağırlığı en az 779 gr. olacaktır. Giderek daha fazla anne bebeğinin kordon kanını saklanmasını düşünüyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Yukarı Alt