Algernonya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2019
85
56
Kızlar bişey soracağım.
Bir gebenin günlüğü pik olduğu gün ve sonrası 3 gün ilişki öneriyor.
Bu mu doğru yoksa gün aşırı mı olması gerekiyor?

cgokce

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2019
39
47
Kızlar bişey soracağım.
Bir gebenin günlüğü pik olduğu gün ve sonrası 3 gün ilişki öneriyor.
Bu mu doğru yoksa gün aşırı mı olması gerekiyor?
Sperm kalitesinde sorun varsa olgunlaşma için 2 günde 1 olması şart. Eğer erkek sperm kalitesiyle ilgili sorun yoksa her gün olmasında bi sakınca yok. Ama zaten 48 saat belki de daha fazla spermler canlı kalıyor. Net bir doğru yok bu yüzden:) denemekten zarar gelmez ama

Slmaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2019
19
4
Merhaba adetim duzensiz ama genelde 35 36 civari bir dongusu var. Yumurtlama gunumu merak ediyorum ve takip etmek istiyorum ne zaman baslamaliyim aslinda tam olarak nasil yapiliyor onu ogrenmek istiyorum bilgilendirmeniz icin simdiden tesekkur ederim

Firstandlast

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2019
100
141
Merhaba adetim duzensiz ama genelde 35 36 civari bir dongusu var. Yumurtlama gunumu merak ediyorum ve takip etmek istiyorum ne zaman baslamaliyim aslinda tam olarak nasil yapiliyor onu ogrenmek istiyorum bilgilendirmeniz icin simdiden tesekkur ederim
Merhaba, adetin biter birmez ovülasyon testine başlarsan gününü yakalayabilirsin canım. Bittiği gün düzenli olarak iki çizgiyi de koyu renk görene kadar yap. Sıvı alımına ve düzenli saatlerine dikkat edersen daha sağlıklı sonuç alabilirsin.

Slmaaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2019
19
4
Merhaba, adetin biter birmez ovülasyon testine başlarsan gününü yakalayabilirsin canım. Bittiği gün düzenli olarak iki çizgiyi de koyu renk görene kadar yap. Sıvı alımına ve düzenli saatlerine dikkat edersen daha sağlıklı sonuç alabilirsin.
Tesekkur ederim canim. Koyu oldugunda hamile kalma sansi en yuksek gun mu oluyor?

Firstandlast

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2019
100
141
Tesekkur ederim canim. Koyu oldugunda hamile kalma sansi en yuksek gun mu oluyor?
Rica ederim canım. Koyu olduğunda yumurtan çatlamak üzere demek canım. Koyuluktan sonra açık renk çıkarsa yumurtan çatlamış demek. Koyu çıkan günü ve ertesi günleri değerlendirirsen inşallah güzel haberlerle gelirsin 😊

Semaes

Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2018
600
940
Mrb dün uzayan yumurta akı gibi akıntım oldu bugün şüphelenip ovülasyon testi yaptım normalde her ay 15.günlerde yumurtlamam olr. Bu ay erken oldu. Sizce pik mi bu? Dün akşam beraberlik oldu. Ve 3 gün evde olamayacz. 4 eylülde laparoskopi yapılacak. 8 gün sonra kan testine bakacam hastanede sonra ameliyata girecem.

Eklentiler

Yukarı Alt