Ovulasyon testı kullanıp hamıle kalan arkadaslar bakarmısınız ?

BoNCuK_

`•• £ℓaм ••´
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
Kızlar Merhaba
hanı derler ya yumurtlama oncesı kız sonrası erkek cocuktur dıye bu oran burda nedır merak ettım.
Sızlerden bır rıcam olucak Ovulasyon testı kullanıp hamıle kalanlar,teste cızft cızgıyı gordukten sonra kac kere ılıskı oldu bebeginizin cınsıyetı nedır ?
yumurtlama gunu tek ılıskı deneyenler ozelıkle testte cıfc cızgıyı goruncemı denemenız oldu yosa sılıklesıncemı ?Bebeğinizin Cinsiyeti nedir?

Destan35

Bir Dü$-tüK KıRıLdık
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Topigin hayirli olsun canim benim doktorum sunu söylemisti teste cift cizgiyi gördükten sonra diger gün ayni saatte tekrar testi yapiyorsun ve eger cizgi siliklesmisse birliktelik olsun ama sadece bir defa erkek olma ihtimali o zaman yüksek dedi ama testi yapacagin zaman son 4 saat fazla sivi tüketilmeyecek özellikle meyve suyu hic icilmeyecek ben bunu 1 ay denedim ve kacidim yumurtlamayi ve tutmadi bu ay insaAllah hersey yolunda giderse yumurta takibi ve catlatma ignesi yaptiracam bence en kesin yöntem yani hamile kalmak icin,, erkek kiz o Rabbime kalmis ama tebdir bizden taktir Allahtan diyip deniycem bu ay tekrar topigin hayirli olsun bol katilim bol paylasim olur insaAllah.....

teyyare

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Topiğinin konusunu çok beğendim. Benim için ovulasyon testi tam bir muamma çünkü. Silikleşmeyi bırak hiç çift çizgi yakalayamadım. Medismart kullanmıştım. Sen hangi marka kullanıyorsun canım?

Tontirik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
cnm topik hayırlı olsun.paylaşımlarıı merakla bekliyorumm bendeeee

Tontirik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7
Arkadaşlar ben predictor ile hamile kaldım.. çift çizgiyi gördüğümüz gece ve ertesi gece denememiz oldu.. cinsiyeti henüz bilmiyorum, 12 haftalık hamileyim öğrenir öğrenmez yazarım :)
cnm ilişki günlerini ve dogum tarihini yazarsan bi tahminde bulunabilirim

Esra6161

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Benim halam cift cizgiyi gordukten sonra ertesi gun tekrar yapti siliklesince tek iliskiyle hamile kaldi ve oglu oldu. Erkek cocuklari cok sevdigi icin oyle yapti.

minikyaramaz

Sabır-Şükür-Dua
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
31
ben hiç denemedim.
bu ay adet olursam(ki inş. olmam!) ilk işim ovulasyon testi almak olacak.
bi de vücut ısısı felanda önemliymiş.
inş. teste gerek kalmadan hamiş oluruz.
kız erkek farketmez.sağlıklı ve hayırlı bi şekilde kucağımıza almayı nasip eder inş. Rabb'im en kısa zamanda.

Yukarı Alt