Ovulasyon Testi Ve Deneyimlerimiz:))

livelong

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2013
321
312
Evet canım adetime 7 gün var ben gebelik varmı diye erken olduğunu biliyorum fakat kullandığım bir ilaç var onu içmiyorum korkudan ya hamileysem diye bu yüzden erken ama yaptım böyle çıktı 5 dk bekledim böyle
baya belli .ilaç kullanıyorsan bence bir dr a git kan testi yaptır.emin ol öyle ilaç kullan.tebrik ederim cnm.
maşallah 7 gün kala çıkanıda ilk defa görüyorum

Askim0135

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2019
71
69
baya belli .ilaç kullanıyorsan bence bir dr a git kan testi yaptır.emin ol öyle ilaç kullan.tebrik ederim cnm.
maşallah 7 gün kala çıkanıda ilk defa görüyorum
Doktorumu aradim dediki o testler yanıltır kanda bile adet gecmesi veya adete 3 gun kalmasını beklemek gerek en erken cuma kan ver dedi o yuzden bende bilemedim canim

livelong

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2013
321
312
Doktorumu aradim dediki o testler yanıltır kanda bile adet gecmesi veya adete 3 gun kalmasını beklemek gerek en erken cuma kan ver dedi o yuzden bende bilemedim canim
ay bu dr ların rahatlığıda beni öldürcek :) nasıl dayancaz 4 gün. ilacı kesebiliyorsan içme birkaç gün riske atma genede.

FatmaKoray90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2017
125
37
Ya kızlar bi hafta önce adet oldum adetin hemen bitiminde yumurtlama testi pozitif gösterdi bir gün arayla bir kaç gün yine pozitif çıktı dün koyu kahve akıntım geldi ve ardından kanama oldu şu an çamaşıra gelen bişey yok ama lavaboya gidince adet kanı gibi akıyor böyle bi durum yaşayan var mı aranızda acil

Tillandsia

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
63
27
Screenshot_20190910-150318.png
Bat günüm yarın adetin 9. Günü başlamıştım testlere 2saat en az sıvı almadan hergun aynı saatte yaptım..ben yumurtlamadim mi? Yumurtlamayı kaçırdım mi? Neden hala çift çizgi görünüyor anlamadım..hep gün aşırı ilişki oldu..hamilelik olabilir mi acaba bir umut işte..

FatmaKoray90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2017
125
37
Eki Görüntüle 2306105 Bat günüm yarın adetin 9. Günü başlamıştım testlere 2saat en az sıvı almadan hergun aynı saatte yaptım..ben yumurtlamadim mi? Yumurtlamayı kaçırdım mi? Neden hala çift çizgi görünüyor anlamadım..hep gün aşırı ilişki oldu..hamilelik olabilir mi acaba bir umut işte..
Çift çizgi çıkar zaten yumurtlama pozitif olması için t çizgisinin ya aynı koyulukta ya da daha koyu olması lazım testlerde öyle görünmüyor

Yukarı Alt