• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Ovulasyon Testi Ve Deneyimlerimiz:))

LadyMorganas

Wonder woman
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
2.349
6.582
Dayanamadım erken gebelik testi aldım içinde yumurtlamadan 5 veya 7 gün sonra uygulayın yazıyor ben kafayı yedim galiba
Bence gebelik var gibi gozukuyo silik cizgi var
Adetinize ne zaman kaldi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-09-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 121 gün kaldı.

Bebeğinizin boyun, göğüs ve kasık bölgesinde bulunan ve ısı üreten kahverengi yağlar doğumdan kısa bir süre sonra kaybolacaktır. 8. ve 9. aylar boyunca beyaz yağlar bebeğinizin derisi altına depolanmaya başlar. Bazı anne adayları hamilelikleri boyunca kontak lenslerini kullanmada, takıp çıkarmada sorun yaşarlar. Doğumdan altı hafta sonra bu problem çözülecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

livelong

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2013
511
633
Ya kızlar bi hafta önce adet oldum adetin hemen bitiminde yumurtlama testi pozitif gösterdi bir gü
Adetime bu gün itibarı ile 6 gün var ve ben dayanamadım akşam eşim geldi gidip tahlil verdim hamileyim çok şükür Allahima rabbim bütün isteyen herkese nasip eylesin
gözün aydınn cnm:)
benimde bat günüm dündü gelen giden yok.test yaptım o da yok :KK43: beklemedeyim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-12-2020

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 213 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 22-24 mm civarında, bebeğiniz 1 ay öncesine göre 4 kat daha uzun. Anneler radyasyon rahminize nüfuz edebileceği için X-ışınlarından kaçınmalısınız. Bebeğinizin kalbinin gelişimi tamamlandı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

LadyMorganas

Wonder woman
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
2.349
6.582
Adetime bu gün itibarı ile 6 gün var ve ben dayanamadım akşam eşim geldi gidip tahlil verdim hamileyim çok şükür Allahima rabbim bütün isteyen herkese nasip eylesin
Beta hcg en kac cikti
Benim de yumurtanin uzerinden 5 gun gecti daha erken 4 gun daha gecsin yapacam

Bebeğinizin boyun, göğüs ve kasık bölgesinde bulunan ve ısı üreten kahverengi yağlar doğumdan kısa bir süre sonra kaybolacaktır. 8. ve 9. aylar boyunca beyaz yağlar bebeğinizin derisi altına depolanmaya başlar. Bazı anne adayları hamilelikleri boyunca kontak lenslerini kullanmada, takıp çıkarmada sorun yaşarlar. Doğumdan altı hafta sonra bu problem çözülecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

LadyMorganas

Wonder woman
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
2.349
6.582
Yanlis hatirlamiyosam ovulasyon testi yaptiniz degil mi

Askim0135

Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2019
183
206
kendim uyguladıklarımı anlatayım bende ovu testi ile takip ettim hiç kıpkırmızı pik görmedim doğrsu saat ve sıvı alımı belki etkiledi diyebilirim (geçen ay adet oldum 3 günü sogan kürü yaptım sabah aksam yumurta gününe kadar içtim)o ay olmadı adet oldum benim düzenli adetim hormon vs tahlillerim normal sorun yok bu ayda hem ovu yaptım buna rağmen adet bitti yikandim bir gün var bir gün yok ilişki oldu dune kadar dün adete 8 gun var gece nasıl bir ağrı göğüs ağrısı kaşık ağrısı sanki yumurtluyorum ben yumurtlarkende garip birşeyler hissederim ateşim bir derece oynasa vücudum tepki verir ms hastasıyım çünki neyse dün gece dedim ben yumurtluyorum sanki göğüslerim aşırı ağırdı ve ertesi günde test yaptım tam adetime 8 gün varken basit kaset test silik cizgi ve hızlı test silik cizgi gece kan verdim hcg 14

beren20

Bal oğlum 27.05.2018
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2015
3.750
4.025
Kızlar selam ovulasyon yapıyorum 9 eylülü değerlendirmiştim dünü malesef değerlendiremedim bugünü değerlendiririm inşallah sizce yumurtlamayı kaçırmış olabilir miyim Eki Görüntüle 2306479

Eklentiler

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-06-2020

Hamileliğimin 40. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 5 gün kaldı.

Doğum sürecinde bebeğinizin başı şekillenmiş ve uzamış ise endişelenmenize gerek yoktur. Doğumdan bir kaç gün sonra normal yuvarlak şekline kavuşacaktır. Şekillenme bir güvenlik önlemidir. Doğum sırasında, kasılmalar ve annenin leğen kemiği, bebeğinizin başına zarar vermemesi için kafatası kemikleri dikkatlice birbiri üstüne kayar ve bebeğin kafatasının çapını azaltır ve böylece bebeğin beyninin zarar görmesi önlenir. Bu günlerde ani enerji patlamaları yaşayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3350 gr. - Yaklaşık boyu : 51.2 cm. (Baştan Topuğa)

Yukarı Alt