Ovulasyon Testi Ve Deneyimlerimiz:))

livelong

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2013
321
312
Ya kızlar bi hafta önce adet oldum adetin hemen bitiminde yumurtlama testi pozitif gösterdi bir gü
Adetime bu gün itibarı ile 6 gün var ve ben dayanamadım akşam eşim geldi gidip tahlil verdim hamileyim çok şükür Allahima rabbim bütün isteyen herkese nasip eylesin
gözün aydınn cnm:)
benimde bat günüm dündü gelen giden yok.test yaptım o da yok :KK43: beklemedeyim

Askim0135

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2019
71
69
kendim uyguladıklarımı anlatayım bende ovu testi ile takip ettim hiç kıpkırmızı pik görmedim doğrsu saat ve sıvı alımı belki etkiledi diyebilirim (geçen ay adet oldum 3 günü sogan kürü yaptım sabah aksam yumurta gününe kadar içtim)o ay olmadı adet oldum benim düzenli adetim hormon vs tahlillerim normal sorun yok bu ayda hem ovu yaptım buna rağmen adet bitti yikandim bir gün var bir gün yok ilişki oldu dune kadar dün adete 8 gun var gece nasıl bir ağrı göğüs ağrısı kaşık ağrısı sanki yumurtluyorum ben yumurtlarkende garip birşeyler hissederim ateşim bir derece oynasa vücudum tepki verir ms hastasıyım çünki neyse dün gece dedim ben yumurtluyorum sanki göğüslerim aşırı ağırdı ve ertesi günde test yaptım tam adetime 8 gün varken basit kaset test silik cizgi ve hızlı test silik cizgi gece kan verdim hcg 14

beren20

Bal oğlum 27.05.2018
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2015
3.507
3.668
Kızlar selam ovulasyon yapıyorum 9 eylülü değerlendirmiştim dünü malesef değerlendiremedim bugünü değerlendiririm inşallah sizce yumurtlamayı kaçırmış olabilir miyimEki Görüntüle 2306479

Eklentiler

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-06-2020

Hamileliğimin 4. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 253 gün kaldı.

Koryon villus artık tamamen oluşmuştur. Amniyotik kese, amniyotik boşluk, göbek kordonu ve yolk kesesi de kendi gelişimini tamamlamıştır. Bebeği oluşturacak hücreler embriyonik disk adı verilen bir yapı içinde düzleştirilir.Daha sık idrara çıkma ve vajinal akıntılar dikkatinizi çekebilir.

Yaklaşık boyu : 0,15-0,20 mm (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Askim0135

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2019
71
69
gözün aydınn cnm:)
benimde bat günüm dündü gelen giden yok.test yaptım o da yok :KK43: beklemedeyim
Canim erken gebelik benim yaptığım test yanılma payı çok düşük doktor bile şaşırdı idrarda bu kadar erken gösteriyor bravo dedi kesinlikle tavsiye ederim eczacı bayandı bunu al dedi hafif bile çizgi olursa kesindir git kan ver dedi haklıymış Allah razı olsun ondan

Yukarı Alt