Ovulasyon Testi Ve Deneyimlerimiz:))

Askim0135

Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2019
183
206
gözün aydınn cnm:)
benimde bat günüm dündü gelen giden yok.test yaptım o da yok :KK43: beklemedeyim
Canim erken gebelik benim yaptığım test yanılma payı çok düşük doktor bile şaşırdı idrarda bu kadar erken gösteriyor bravo dedi kesinlikle tavsiye ederim eczacı bayandı bunu al dedi hafif bile çizgi olursa kesindir git kan ver dedi haklıymış Allah razı olsun ondan

Tillandsia

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
179
104
Canim erken gebelik benim yaptığım test yanılma payı çok düşük doktor bile şaşırdı idrarda bu kadar erken gösteriyor bravo dedi kesinlikle tavsiye ederim eczacı bayandı bunu al dedi hafif bile çizgi olursa kesindir git kan ver dedi haklıymış Allah razı olsun ondan
Hayırlı olsun Allah kucağına almaya kısmet etsin inşallah..benimde bugün bat gunumdu gelmedi belirtide yok krem akıntı var sadece..test yaptım negatif..umudum yok ama adet yerine gelsin diye test yaptım..dua et benim icinde..

Cerenim01

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2019
310
218
Canım testinin markası neydi bu gün galiba aynı testten bende yaptım ama yok denecek kadar silikti gbende gölgesidir diye düşündüm attım

icecreamm

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2014
5.227
6.905
20190912_010132.jpg
bende yumurtlamiyorum kizlar baya bozuk moralim cidden ama en azindan farkettim bu testler sayesinde sorum su adet dongum kisa 25 26ama lekeler daha erken geliyo her ay duzenliyim sizce daha gerek varmi test yapmama boşuna test yapiyomusum gibi geliyo eylül adetiyle dr gidicem bakalım yumurtaliklarimda sorun varmi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-08-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 94 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni hızlı büyümesini sürdürüyor. Bebeğiniz artık ağlayabilir. Yoğurt iyi bir protein kaynağıdır. Yoğurt sütten daha fazla kalsiyum içerir ve hamilelikte daha yaygın olan maya mantarları riskini azaltan aktif bakteri kültürlerini içerirler. Sofranızdan yoğurt etksik etmeyiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

mely15

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
5.888
3.981
Eki Görüntüle 2306662 bende yumurtlamiyorum kizlar baya bozuk moralim cidden ama en azindan farkettim bu testler sayesinde sorum su adet dongum kisa 25 26ama lekeler daha erken geliyo her ay duzenliyim sizce daha gerek varmi test yapmama boşuna test yapiyomusum gibi geliyo eylül adetiyle dr gidicem bakalım yumurtaliklarimda sorun varmi
Yok canım henüz yumurtlama olmamış

icecreamm

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2014
5.227
6.905

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-08-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 94 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni hızlı büyümesini sürdürüyor. Bebeğiniz artık ağlayabilir. Yoğurt iyi bir protein kaynağıdır. Yoğurt sütten daha fazla kalsiyum içerir ve hamilelikte daha yaygın olan maya mantarları riskini azaltan aktif bakteri kültürlerini içerirler. Sofranızdan yoğurt etksik etmeyiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

BayanPinpirik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2012
197
250
Eki Görüntüle 2306662 bende yumurtlamiyorum kizlar baya bozuk moralim cidden ama en azindan farkettim bu testler sayesinde sorum su adet dongum kisa 25 26ama lekeler daha erken geliyo her ay duzenliyim sizce daha gerek varmi test yapmama boşuna test yapiyomusum gibi geliyo eylül adetiyle dr gidicem bakalım yumurtaliklarimda sorun varmi
Dr. giderseniz bizide bilgilendirin 🙂

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-08-2020

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 77 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık göz yuvalarında hareket edebiliyor. Kasılmalar başladığında ve hangi durumda doktorunuzu arayacağınızı doktorunuzla kararlaştırın. Ayrıca bebeğiniz erkek ise doğumda sünnet seçeneğini düşünebilirsiniz. Diğer kültürlerde doğum : Bir çok kültürde emziren anneler ile ilişkiye girmek tabudur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

livelong

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2013
511
633
Hayırlı olsun Allah kucağına almaya kısmet etsin inşallah..benimde bugün bat gunumdu gelmedi belirtide yok krem akıntı var sadece..test yaptım negatif..umudum yok ama adet yerine gelsin diye test yaptım..dua et benim icinde..
selam cnm reglin geldimi?
benimde senle aynı 2 gün önce regli günümdü hala gelmedi.bat günü test yaptım negatif .akıntı çok az sarı krem gibi ama yoğun değil.göğslerim dün çok şişti ağrıyodu bugün oda yok :KK43:
regli de yok.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-12-2020

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 217 gün kaldı.

Üç gün içinde bebeğinizin kolları biraz uzayacak ve dirseklerinden bükülmeye başlayacak. Bebeğinizin baş ve diğer parmakları artık ortaya çıktı. Henüz kısalar ve aralarındaki perde hala kıvrımlı bir halde duruyor. Bu noktada bebeğinizin kolları 1 bu bir yazısı büyüklüğünde. Bebeğinizin kalp atışlarını duymak isteseniz bugünden sonra doppler ile bebeğinizin kalp atışlarını duyabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Firstandlast

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2019
106
144
Canım moralini bozma, doktora bi git öğren bakalım nedir bu durum diye. Belki de reglin son günü yumurtluyosundur, ya da bu ay sadece yumurtlamadın. En doğru sonucu doktordan alabilirsin. Bazı aylar yumurtlama olmadığı durumlar olabiliyormuş. O yüzden sıkma canını.

Tillandsia

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
179
104
selam cnm reglin geldimi?
benimde senle aynı 2 gün önce regli günümdü hala gelmedi.bat günü test yaptım negatif .akıntı çok az sarı krem gibi ama yoğun değil.göğslerim dün çok şişti ağrıyodu bugün oda yok :KK43:
regli de yok.
Hayır canım daha regl olmadım sürekli aklıma geliyor düşünmemeye çalışıyorum..bu sabah test yapmadım..saat 3te ovulasyon testi yapicam tekrar..bende hiçbir belirti yok ne göğüs ne kasik..regl belirtisidir yok..sadece bazen batma gibi oluyor kasiklarima..inşallah hamilesindir canım...krem akintida devam ediyor..

Yukarı Alt