Ovulasyon Testi Ve Deneyimlerimiz:))

Tillandsia

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
63
27
Canim erken gebelik benim yaptığım test yanılma payı çok düşük doktor bile şaşırdı idrarda bu kadar erken gösteriyor bravo dedi kesinlikle tavsiye ederim eczacı bayandı bunu al dedi hafif bile çizgi olursa kesindir git kan ver dedi haklıymış Allah razı olsun ondan
Hayırlı olsun Allah kucağına almaya kısmet etsin inşallah..benimde bugün bat gunumdu gelmedi belirtide yok krem akıntı var sadece..test yaptım negatif..umudum yok ama adet yerine gelsin diye test yaptım..dua et benim icinde..

Mucizeminik

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2019
141
160
Canim erken gebelik benim yaptığım test yanılma payı çok düşük doktor bile şaşırdı idrarda bu kadar erken gösteriyor bravo dedi kesinlikle tavsiye ederim eczacı bayandı bunu al dedi hafif bile çizgi olursa kesindir git kan ver dedi haklıymış Allah razı olsun ondan
Canım testinin markası neydi bu gün galiba aynı testten bende yaptım ama yok denecek kadar silikti gbende gölgesidir diye düşündüm attım

icecreamm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2014
3.301
4.422
20190912_010132.jpg
bende yumurtlamiyorum kizlar baya bozuk moralim cidden ama en azindan farkettim bu testler sayesinde sorum su adet dongum kisa 25 26ama lekeler daha erken geliyo her ay duzenliyim sizce daha gerek varmi test yapmama boşuna test yapiyomusum gibi geliyo eylül adetiyle dr gidicem bakalım yumurtaliklarimda sorun varmi

mely15

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
4.283
2.842
Eki Görüntüle 2306662 bende yumurtlamiyorum kizlar baya bozuk moralim cidden ama en azindan farkettim bu testler sayesinde sorum su adet dongum kisa 25 26ama lekeler daha erken geliyo her ay duzenliyim sizce daha gerek varmi test yapmama boşuna test yapiyomusum gibi geliyo eylül adetiyle dr gidicem bakalım yumurtaliklarimda sorun varmi
Yok canım henüz yumurtlama olmamış

BayanPinpirik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2012
49
10
Eki Görüntüle 2306662 bende yumurtlamiyorum kizlar baya bozuk moralim cidden ama en azindan farkettim bu testler sayesinde sorum su adet dongum kisa 25 26ama lekeler daha erken geliyo her ay duzenliyim sizce daha gerek varmi test yapmama boşuna test yapiyomusum gibi geliyo eylül adetiyle dr gidicem bakalım yumurtaliklarimda sorun varmi
Dr. giderseniz bizide bilgilendirin 🙂

livelong

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2013
321
312
Hayırlı olsun Allah kucağına almaya kısmet etsin inşallah..benimde bugün bat gunumdu gelmedi belirtide yok krem akıntı var sadece..test yaptım negatif..umudum yok ama adet yerine gelsin diye test yaptım..dua et benim icinde..
selam cnm reglin geldimi?
benimde senle aynı 2 gün önce regli günümdü hala gelmedi.bat günü test yaptım negatif .akıntı çok az sarı krem gibi ama yoğun değil.göğslerim dün çok şişti ağrıyodu bugün oda yok :KK43:
regli de yok.

Firstandlast

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2019
100
141
Canım moralini bozma, doktora bi git öğren bakalım nedir bu durum diye. Belki de reglin son günü yumurtluyosundur, ya da bu ay sadece yumurtlamadın. En doğru sonucu doktordan alabilirsin. Bazı aylar yumurtlama olmadığı durumlar olabiliyormuş. O yüzden sıkma canını.

Tillandsia

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
63
27
selam cnm reglin geldimi?
benimde senle aynı 2 gün önce regli günümdü hala gelmedi.bat günü test yaptım negatif .akıntı çok az sarı krem gibi ama yoğun değil.göğslerim dün çok şişti ağrıyodu bugün oda yok :KK43:
regli de yok.
Hayır canım daha regl olmadım sürekli aklıma geliyor düşünmemeye çalışıyorum..bu sabah test yapmadım..saat 3te ovulasyon testi yapicam tekrar..bende hiçbir belirti yok ne göğüs ne kasik..regl belirtisidir yok..sadece bazen batma gibi oluyor kasiklarima..inşallah hamilesindir canım...krem akintida devam ediyor..

livelong

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2013
321
312
Hayır canım daha regl olmadım sürekli aklıma geliyor düşünmemeye çalışıyorum..bu sabah test yapmadım..saat 3te ovulasyon testi yapicam tekrar..bende hiçbir belirti yok ne göğüs ne kasik..regl belirtisidir yok..sadece bazen batma gibi oluyor kasiklarima..inşallah hamilesindir canım...krem akintida devam ediyor..
senle aynı durumdayım.gelen giden yok.bende battan 1 gün önceki gece yaptım hiç birşey çıkmadı.o yüzden yapmıyorum bekliyorum.

Yukarı Alt