Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Melina ilkim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Mart 2019
393
197
Amin inşallah 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🥰daha gitmedim ultrason için hangi hastaneye gideceğimi de bilmiyorum özele gideceğim ama nere olur bilmiyorum
Sonucu haber ver mutlaka merak ederim🙏🏽🥰 ben çarşamba gidip 2. Kez kan verip yükselmesine baktırcam gerektiği kadar yükseldiyse keseyi görürüz inşallah gecen sene dış gebelik geçirdim korkuyorum

Gzdogan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2019
43
38
Arkadaslar merhaba herkese ben bu konuyu cok arastirdim o yuzden yazmak istedim. ov testiyle gebelik ogrenilir diye hergun test yaptim 2.cizgi hep varla yok arasiydi ama bugun regle 3 4 gun kala hcg yaptim hem idrarda hem kand pozitif cikti yine lh yaptim yine negatifti. Yani ov testi herkeste ayni opmayabiliyor sanirim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-02-2020

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 27 gün kaldı.

Bebeklerin %88'i tahmini doğum tarihinden önceki iki hafta içinde doğacaktır. Şu andan itibaren siz ve bebeğiniz için bu aralığın başlamasına 2 hafta kaldı. Bebeğinizin boyu yaklaşık 33-36 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2500-2800 gr. aralığında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

thichquang

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2018
1.074
1.136
Kizlar bebim trste bakar misiniz? Adetime uygylamaya gore 6 gun var. Can sıkıntisindan test yapayim dedim. Laboquick testin adi. Teste 10 dk dan sonrasini dikkate almayin diyor. 7. Dk da baktim sanki hayalet bi cizgi gordum. Keske hic uygulamadan baksaydim belki de golgede cok isikta az da olsa cizgilerin yeri goruluyordur bilemedim. Pek umudum yok, yumurtlamayi degerlendiremedik kandildi. Simdi adetime kadar icimdeki kurtla oynar dururum. Gorebilecek misiniz bilmiyorum ekledim gorsele. Herhangi baska bir belirtimde yok!
Ben görüyorum canım insallah vardir bat ne zaman

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-03-2020

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 52 gün kaldı.

Bu günlede bebeğiniz başparmağını emerek, emme egzersizi yapıyor. Kendinizi çok yorgun hissetseniz bile, uyumakta güçlük çekiyorsunuz. Bunu sebebi sırt ağrıları, bebeğin hareketleri, sıcak hissetmek, baş ağrıları, bacak krampları ve rahat posizyon bulamamaktır. Unutmayın, yattığınız zaman sol tarafınıza dönerek uzanın. Bu sizin ve bebeğin kan dolaşımını rahatlatacak, sindirim ve solumunuza yardımcı olacaktır. Artık bebeğinizin böbrekleri tam olarak gelişmiştir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Semipermeable

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2012
1.596
1.691

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-07-2020

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 162 gün kaldı.

Bebeğiniz kuvvetlendikçe ve büyüdükçe, hareketlerini hissetmeniz artacaktır. İlk başlarda bebeğinizi karnınızda çırpınan bir kelebek gibi hissedeceksiniz. Eğer başka bir çocuğunuz varsa onu kaldırmak veya taşımak yerine dizinize oturtabilirsiniz. Dünyada doğan bebeklerin %80 i ebeler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Semipermeable

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2012
1.596
1.691
Ben görüyorum canım insallah vardir bat ne zaman

ben adet olacağım sanırım. ağrım var. rahmim kasılıyor aynı adetliyken gibi. hayırlısı zaten bu ay pek umudum yoktu.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-07-2020

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 162 gün kaldı.

Bebeğiniz kuvvetlendikçe ve büyüdükçe, hareketlerini hissetmeniz artacaktır. İlk başlarda bebeğinizi karnınızda çırpınan bir kelebek gibi hissedeceksiniz. Eğer başka bir çocuğunuz varsa onu kaldırmak veya taşımak yerine dizinize oturtabilirsiniz. Dünyada doğan bebeklerin %80 i ebeler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

thichquang

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2018
1.074
1.136
ben adet olacağım sanırım. ağrım var. rahmim kasılıyor aynı adetliyken gibi. hayırlısı zaten bu ay pek umudum yoktu.
Bende de kasik batmasi ve alt karın ağrısı var. Simdi kan vericem bakalim hayirlisi sonucu paylasirim bata safak 2

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-03-2020

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 52 gün kaldı.

Bu günlede bebeğiniz başparmağını emerek, emme egzersizi yapıyor. Kendinizi çok yorgun hissetseniz bile, uyumakta güçlük çekiyorsunuz. Bunu sebebi sırt ağrıları, bebeğin hareketleri, sıcak hissetmek, baş ağrıları, bacak krampları ve rahat posizyon bulamamaktır. Unutmayın, yattığınız zaman sol tarafınıza dönerek uzanın. Bu sizin ve bebeğin kan dolaşımını rahatlatacak, sindirim ve solumunuza yardımcı olacaktır. Artık bebeğinizin böbrekleri tam olarak gelişmiştir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

Yukarı Alt