Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Melina ilkim

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
80
Amin inşallah 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🥰daha gitmedim ultrason için hangi hastaneye gideceğimi de bilmiyorum özele gideceğim ama nere olur bilmiyorum
Sonucu haber ver mutlaka merak ederim🙏🏽🥰 ben çarşamba gidip 2. Kez kan verip yükselmesine baktırcam gerektiği kadar yükseldiyse keseyi görürüz inşallah gecen sene dış gebelik geçirdim korkuyorum

Tugceapay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
Sonucu haber ver mutlaka merak ederim🙏🏽🥰 ben çarşamba gidip 2. Kez kan verip yükselmesine baktırcam gerektiği kadar yükseldiyse keseyi görürüz inşallah gecen sene dış gebelik geçirdim korkuyorum
Allah bir daha yaşatmaz inşallah sağ sağlım alırız kucağımıza bende 4aylık hamileyken kalbi durdu bebeğimin 😔😔

Gzdogan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
20
Arkadaslar merhaba herkese ben bu konuyu cok arastirdim o yuzden yazmak istedim. ov testiyle gebelik ogrenilir diye hergun test yaptim 2.cizgi hep varla yok arasiydi ama bugun regle 3 4 gun kala hcg yaptim hem idrarda hem kand pozitif cikti yine lh yaptim yine negatifti. Yani ov testi herkeste ayni opmayabiliyor sanirim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-02-2020

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 211 gün kaldı.

Bebeğinizin kafası artık yuvarlak ama oransız bir büyüklükte. Bebeğinizin kafası neredeyse toplam uzunluğunun yarsı kadar. Bebeğinizin kafa dersini oluşturacak dokular bebeğinizin kafa tacı etrafına toplanmaya başladı. Bebeğinizin boynuda kurulmaya başladı. Bebeğiniz artık açıkca bir bebeğe benziyor. Ultrason fotoğraflarını saklamayı unutmayın :)

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

thichquang

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
297
Kizlar bebim trste bakar misiniz? Adetime uygylamaya gore 6 gun var. Can sıkıntisindan test yapayim dedim. Laboquick testin adi. Teste 10 dk dan sonrasini dikkate almayin diyor. 7. Dk da baktim sanki hayalet bi cizgi gordum. Keske hic uygulamadan baksaydim belki de golgede cok isikta az da olsa cizgilerin yeri goruluyordur bilemedim. Pek umudum yok, yumurtlamayi degerlendiremedik kandildi. Simdi adetime kadar icimdeki kurtla oynar dururum. Gorebilecek misiniz bilmiyorum ekledim gorsele. Herhangi baska bir belirtimde yok!
Ben görüyorum canım insallah vardir bat ne zaman

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-03-2020

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 236 gün kaldı.

Bu zamana kadar 38 çift Somit oluştu. Somitler baş, gövde kemiklerini ve kasları oluştururlar. Bebebeğinizin beyni tüm insan beyinlerinde olduğu gibi 3 ana bölüme ayrılıyor.Ön beyin, orta beyin ve arka beyin. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 5-7 mm ve küçük bir kahve çekirdeği boyutunda. Döllenmeden sonra geçen 30 gün içinde bebeğiniz 15.000 kat büyüdü :)

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

thichquang

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
297
ben adet olacağım sanırım. ağrım var. rahmim kasılıyor aynı adetliyken gibi. hayırlısı zaten bu ay pek umudum yoktu.
Bende de kasik batmasi ve alt karın ağrısı var. Simdi kan vericem bakalim hayirlisi sonucu paylasirim bata safak 2

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-03-2020

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 236 gün kaldı.

Bu zamana kadar 38 çift Somit oluştu. Somitler baş, gövde kemiklerini ve kasları oluştururlar. Bebebeğinizin beyni tüm insan beyinlerinde olduğu gibi 3 ana bölüme ayrılıyor.Ön beyin, orta beyin ve arka beyin. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 5-7 mm ve küçük bir kahve çekirdeği boyutunda. Döllenmeden sonra geçen 30 gün içinde bebeğiniz 15.000 kat büyüdü :)

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Yukarı Alt