Ovulasyon testleriyle hamile kalmak

murakami2501

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2019
32
13
Hamile kalmak isteyen arkadaşlar birlikte ovulasyon takibi yapalım inşallah bu ay bizim ayımızdır ve bebişimiz bize gelir :) Bu arada Sat:2 Eylül Bat:2 Ekim. Bugünkü ovulasyon testim silik çıktı teste devam👌🏼

adel8893

ANNEM👵🏻💖BABAM👴🏻💙EŞİM🧔🏻❤ BEBEĞİM👶🏻💛
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2018
3.664
29.018
Bende ilk deneme de hamile kaldım 😊 inşallah sizlere de nasip olur 🤲🏻🤰🏻😊

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-04-2020

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 188 gün kaldı.

Bebeğinizin eli daha işlevsel hale geliyor. Bebeğiniz baş parmağını hareket ettirmeye başladı. Önümüzdeki 3 gün içinde kız bebeklerin dış cinsiyet yapısı erkek bebeklere nazaran daha açıkça ayırt ediliyor. Bebeğinizin baş ve popo arası mesafe yaklaşık 7-9 cm oldu. Ağırlığı ise 35 gram civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Tillandsia

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
67
30
Hamile kalmak isteyen arkadaşlar birlikte ovulasyon takibi yapalım inşallah bu ay bizim ayımızdır ve bebişimiz bize gelir :) Bu arada Sat:2 Eylül Bat:2 Ekim. Bugünkü ovulasyon testim silik çıktı teste devam👌🏼
Bende deniyorum su an regl gecikmemin ikinci gunundeyim..hamilelik testi dün sabah negatif gösterdi..bugün ovulasyon testi yaptım yine..bu ayki bütün övül testlerimi gonderiyim bir bakın sizde çok karışık ben anlamadım hicbirsey
IMG_20190912_144948.jpg
soldaki 10dk önce yaptigim

adel8893

ANNEM👵🏻💖BABAM👴🏻💙EŞİM🧔🏻❤ BEBEĞİM👶🏻💛
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2018
3.664
29.018
özel olmazsa günleri nasıl değerlendirdiniz acaba? ben ovulasyon testi kullanıyorumda
Ben 1 hafta yaptım testi ilk yaptığım çizgiler koyuydu siliklesmeye durunca 2 günde 1 ilişki yaptık canm. Ilişki esnasında yastık filan koyuyudum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-04-2020

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 188 gün kaldı.

Bebeğinizin eli daha işlevsel hale geliyor. Bebeğiniz baş parmağını hareket ettirmeye başladı. Önümüzdeki 3 gün içinde kız bebeklerin dış cinsiyet yapısı erkek bebeklere nazaran daha açıkça ayırt ediliyor. Bebeğinizin baş ve popo arası mesafe yaklaşık 7-9 cm oldu. Ağırlığı ise 35 gram civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Ogr000

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2019
107
29
Merhaba güzel bir konu olmuş. Ben de iki gündür yapiyoeum. Daha önce de yaptım aylarca ama olmadı tiroid hormonu yuksek çıktı bu ay onu dusurdum tekrar ovulasyona başladım. Alttaki bugün yaptığım test.

Eklentiler

Yukarı Alt