• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Ovulasyon testleriyle hamile kalmak

murakami2501

All is well ☀️
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2019
883
460
Hamile kalmak isteyen arkadaşlar birlikte ovulasyon takibi yapalım inşallah bu ay bizim ayımızdır ve bebişimiz bize gelir :) Bu arada Sat:2 Eylül Bat:2 Ekim. Bugünkü ovulasyon testim silik çıktı teste devam👌🏼

April wind

Melek Annesi👼🏻💙
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
16 Mayıs 2017
10.959
26.691
Bu ay hiç aklımda yokken bende ovulasyon testi kullandım. Gerekli günleri değerlendirdik adetime 5-6 gün kaldı beklemedeyim. İnşallah hayırlı sonuçlar alırız😊

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-08-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 75 gün kaldı.

Bebeğiniz bu ay yaklaşık 450 gr daha ağırlık kazancak. Bu hafta sonunda bebeğinizin başından poposuna kadar olan mesafe yaklaşık 28 cm. civarında olacak. Bu ay boyunca bebeğiniz sizin sağladığınız besinleri aktif olarak özümser ve saklar. İskeletini geliştirmek için kalsiyum, kırmızı kan hücreleri için demir, ve büyümesi için protein sizin sağladığınız besinlerdir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Tillandsia

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2019
179
104
Hamile kalmak isteyen arkadaşlar birlikte ovulasyon takibi yapalım inşallah bu ay bizim ayımızdır ve bebişimiz bize gelir :) Bu arada Sat:2 Eylül Bat:2 Ekim. Bugünkü ovulasyon testim silik çıktı teste devam👌🏼
Bende deniyorum su an regl gecikmemin ikinci gunundeyim..hamilelik testi dün sabah negatif gösterdi..bugün ovulasyon testi yaptım yine..bu ayki bütün övül testlerimi gonderiyim bir bakın sizde çok karışık ben anlamadım hicbirsey
IMG_20190912_144948.jpg
soldaki 10dk önce yaptigim

adel8893

ANNEM👵🏻💖BABAM👴🏻💙EŞİM🧔🏻❤ PRENSİM👶🏻💛
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2018
5.331
41.298
özel olmazsa günleri nasıl değerlendirdiniz acaba? ben ovulasyon testi kullanıyorumda
Ben 1 hafta yaptım testi ilk yaptığım çizgiler koyuydu siliklesmeye durunca 2 günde 1 ilişki yaptık canm. Ilişki esnasında yastık filan koyuyudum

Ogr000

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2019
379
221
Merhaba güzel bir konu olmuş. Ben de iki gündür yapiyoeum. Daha önce de yaptım aylarca ama olmadı tiroid hormonu yuksek çıktı bu ay onu dusurdum tekrar ovulasyona başladım. Alttaki bugün yaptığım test.

Eklentiler

Yukarı Alt